Запоріжжя АС-1

м. Запоріжжя, пр.Соборний, 20

+38 (061) 224-40-46

  • Відправлення

    Період

    Кінцева станція

    Маршрут

  • 05:20

    Ежеднев

    КУРАХОВЕ ДОН

    • - 05:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 06:40 - 06:45

      ПОКРОВСЬКЕ ДН

    • 08:15 -

      КУРАХОВЕ ДОН

  • 05:45

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 05:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:40 -

      ДНІПРО

  • 06:05

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 06:05

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:05 -

      ДНІПРО

  • 06:10

    Ежеднев

    МАРІУПОЛЬ ДОН

    • - 06:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:10 - 07:15

      ОРІХІВ АС

    • 08:05 - 08:25

      ПОЛОГИ АС

    • 09:05 - 09:10

      БІЛЬМАК АС

    • 09:50 - 09:55

      РОЗІВКА АС

    • 11:05 -

      МАРІУПОЛЬ ДОН

  • 06:10

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 06:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:05 - 07:15

      ВАСИЛІВКА АС

    • 07:50 - 07:55

      ТОКМАК АС

    • 08:15 - 08:16

      БАЛАШІВКА ЧРН

    • 08:17 - 08:18

      ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ЧР

    • 08:19 - 08:20

      ЛАНКОВЕ ЧРН

    • 08:26 - 08:27

      ВЛАДІВКА ЧРН

    • 08:44 - 08:45

      СТУЛЬНЕВЕ ЧР

    • 08:50 - 08:55

      ЧЕРНІГІВКА АС

    • 09:08 - 09:09

      ПРОСТОРЕ ЧР

    • 09:13 - 09:14

      РОЗІВКА ЧР

    • 09:17 - 09:18

      ТАРАСІВКА ЧР

    • 09:22 - 09:23

      ІЛЬЇНЕ ЧРН

    • 09:31 - 09:32

      ЗЕЛЕНІВКА ПРМ

    • 09:37 - 09:38

      ЮРЇВКА ПР

    • 09:43 - 09:44

      БОЛГАРКА ПОВ.ПРМ

    • 10:03 - 10:04

      ДМИТРІВКА БРД

    • 10:24 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 06:10

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • - 06:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:00 - 07:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 07:40 - 07:45

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 08:25 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 06:30

    Ежеднев

    МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • - 06:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 06:40 - 06:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 07:10 - 07:15

      КОМИШУВАХА АС

    • 07:40 - 07:45

      ОРІХІВ АС

    • 07:52 - 07:53

      НОВОДАНИЛІВКА ОР

    • 08:06 - 08:07

      РОБОТИНЕ ТКМ

    • 08:12 - 08:13

      НОВОПРОКОПІВКА ТК

    • 08:18 - 08:19

      ІЛЬЧЕНКОВЕ ТКМ

    • 08:22 - 08:23

      СОЛОДКА БАЛКА ТКМ

    • 08:31 - 08:32

      ЧЕРВОНОГІРКА ТК

    • 08:40 - 08:45

      ТОКМАК АС

    • 08:56 - 08:57

      КУТУЗІВКА ТКМ

    • 09:03 - 09:04

      МОЛОЧАНСЬК ТКМ

    • 09:08 - 09:09

      ЛЕВАДНЕ ТКМ

    • 09:14 - 09:15

      ДОЛИНА ТКМ

    • 09:21 - 09:22

      РИБАЛІВКА ТКМ

    • 09:25 - 09:26

      ЛЮБИМІВКА ТКМ

    • 09:32 - 09:33

      СВІТЛОДОЛИНСЬКЕ М

    • 09:36 - 09:37

      КАМ`ЯНСЬКЕ МЕЛ.

    • 09:41 - 09:42

      ПРИЛУКІВКА МЕЛ

    • 09:46 - 09:47

      ТРАВНЕВЕ МЕЛ

    • 09:52 - 09:53

      ЗАРІЧНЕ МЕЛ

    • 09:59 - 10:00

      ТЕРПІННЯ МЕЛ

    • 10:05 - 10:06

      ПІВНІЧНЕ МЕЛ

    • 10:09 - 10:10

      РІВНЕ МЕЛ

    • 10:13 - 10:14

      СЕМЕНІВКА МЕЛ

    • 10:30 -

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

  • 06:35

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 06:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:20 -

      ДНІПРО

  • 06:35

    Ежеднев

    ПРИМОРСЬК АС

    • - 06:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:25 - 07:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:45 - 08:50

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:20 - 09:25

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 10:20 -

      ПРИМОРСЬК АС

  • 06:40

    Ежеднев

    НОВОЗЛАТОПІЛЬ РОЗ

    • - 06:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 06:50 - 06:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 08:20 - 08:30

      ПОЛОГИ АС

    • 09:15 - 09:20

      БІЛЬМАК АС

    • 09:39 - 09:40

      НОВОУКРАЇНКА БЛ

    • 09:49 - 09:50

      ЧЕРВОНОСЕЛІВКА БЛ

    • 09:57 - 09:58

      СМІЛЕ БЛ

    • 09:59 - 10:00

      ВЕЛИКЕ ЗУП КБШ

    • 10:04 - 10:05

      ЗАПОРІЗЬКЕ РОЗ

    • 10:11 - 10:12

      СОЛОДКОВОДНЕ РОЗ

    • 10:13 - 10:14

      КОБИЛЬНЕ РОЗ

    • 10:16 - 10:17

      ФОРОЙС РОЗ

    • 10:20 -

      НОВОЗЛАТОПІЛЬ РОЗ

  • 06:45

    Ежеднев

    КАХОВКА ХРС

    • - 06:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:40 - 07:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:15 - 08:20

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:00 - 09:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:35 - 10:05

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 10:25 - 10:35

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 11:25 - 11:25

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 12:00 - 12:05

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 12:55 -

      КАХОВКА ХРС

  • 06:55

    Ежеднев

    ГЕНІЧЕСЬК ХРС

    • - 06:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:54 - 07:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 09:05 - 09:10

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:40 - 09:45

      ЯКИМІВКА АС

    • 11:10 -

      ГЕНІЧЕСЬК ХРС

  • 07:00

    Ежеднев

    КРИВИЙ РІГ1 ДН

    • - 07:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:20 - 08:30

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 09:00 - 09:10

      НІКОПОЛЬ ДН

    • 09:56 - 09:58

      МАРЯНСЬКЕ ДН

    • 10:20 - 10:30

      АПОСТОЛОВЕ ДНП

    • 10:58 - 11:00

      РАДУШНЕ ДН

    • 11:30 -

      КРИВИЙ РІГ1 ДН

  • 07:00

    Через д

    КИШИНІВ МОЛДОВА

    • - 07:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:50 - 07:52

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:24 - 08:30

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:10 - 09:14

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:44 - 09:48

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 19:20 - 19:53

      МАЯКИ ТАМ УКР

    • 23:10 -

      КИШИНІВ МОЛДОВА

  • 07:00

    Через д

    КИШИНІВ МОЛДОВА

    • - 07:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:50 - 07:52

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:24 - 08:30

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:10 - 09:14

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:44 - 09:48

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 10:01 - 10:06

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 12:10 - 12:15

      КАХОВКА ХРС

    • 12:25 - 12:30

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 14:00 - 14:15

      ХЕРСОН ХРС

    • 18:10 - 18:20

      ОДЕСА

    • 18:45 - 18:50

      ОДЕСА АЕРОПОРТ

    • 19:20 - 19:53

      МАЯКИ ТАМ УКР

    • 23:10 -

      КИШИНІВ МОЛДОВА

  • 07:05

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 07:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:00 -

      ДНІПРО

  • 07:05

    Ежеднев

    К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • - 07:05

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:00 - 08:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:25 - 08:26

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 08:40 - 08:45

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:04 - 09:05

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 09:13 - 09:14

      ІВАНІВКА КД

    • 09:30 - 09:35

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:54 - 09:55

      ДНІПРОВКА КД

    • 10:15 -

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

  • 07:05

    Ежеднев

    УСПЕНІВКА ГП

    • - 07:05

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:15 - 07:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 07:30 - 07:31

      КОМИШУВАХА АС

    • 07:48 - 07:49

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 08:00 - 08:05

      ОРІХІВ АС

    • 08:16 - 08:17

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 08:22 - 08:23

      ЄГОРІВКА ОР

    • 08:26 - 08:27

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 08:31 - 08:32

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 08:39 - 08:40

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 08:45 - 08:50

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 08:57 - 08:58

      ЯБЛУКОВЕ ГП

    • 09:15 -

      УСПЕНІВКА ГП

  • 07:05

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 07:05

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:00 - 08:03

      ВАСИЛІВКА АС

    • 09:20 - 09:30

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:54 - 09:55

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 10:09 - 10:10

      ВОЛОДИМИРІВКА ПРЗ

    • 10:45 - 11:00

      ПРИМОРСЬК АС

    • 11:45 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 07:20

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 07:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:30 - 07:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 08:22 - 08:25

      ОРІХІВ АС

    • 09:15 - 09:20

      ПОЛОГИ АС

    • 09:55 - 09:56

      БІЛЬМАК АС

    • 11:35 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 07:20

    Ежеднев

    ГЮНІВКА ВБ

    • - 07:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:15 - 08:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:35 - 08:36

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 08:50 - 08:55

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:35 - 09:40

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 10:15 - 10:18

      В.БІЛОЗЕРКА АС

    • 10:40 -

      ГЮНІВКА ВБ

  • 07:30

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 07:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:30 -

      ДНІПРО

  • 07:30

    Ежеднев

    СУЧАВА РУМ

    • - 07:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:10 - 09:40

      ДНІПРО

    • 12:00 - 12:20

      КРИВИЙ РІГ1 ДН

    • 15:00 - 15:10

      КРОПИВНИЦЬКИЙ

    • 18:20 - 18:50

      УМАНЬ ЧРК

    • 20:20 - 20:30

      ГАЙСИН ВІН

    • 22:10 - 22:20

      ВІННИЦЯ

    • 00:55 - 01:05

      ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

    • 03:15 - 03:25

      КАМЕНКО-ПОДІЛЬСЬКИЙ

    • 05:00 - 05:30

      ЧЕРНІВЦІ

    • 06:15 - 06:45

      ПОРУБНЕ КПП

    • 06:45 - 07:15

      СІРЕТ КПП РУМ

    • 08:00 -

      СУЧАВА РУМ

  • 07:30

    Ежеднев

    НІКОПОЛЬ ДН

    • - 07:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:10 - 08:15

      ТОМАКІВКА ДН

    • 08:40 - 08:45

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 09:30 -

      НІКОПОЛЬ ДН

  • 07:40

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 07:35 - 07:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:05 -

      ДНІПРО

  • 07:45

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • - 07:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:55 - 08:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 08:15 - 08:17

      КОМИШУВАХА АС

    • 08:33 - 08:34

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 08:45 - 08:50

      ОРІХІВ АС

    • 09:03 - 09:04

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 09:11 - 09:12

      ЄГОРІВКА ОР

    • 09:17 - 09:18

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 09:24 - 09:25

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 09:35 - 09:36

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 09:45 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 08:00

    Ежеднев

    СЛОВЯНОГІРСЬК ДО

    • - 08:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:45 - 08:50

      ВІЛЬНЯНСЬК АС

    • 09:35 - 09:40

      НОВОМИКОЛАЇВКА АС

    • 10:15 - 10:45

      ПОКРОВСЬКЕ ДН

    • 12:15 - 12:20

      КУРАХОВЕ ДОН

    • 12:49 - 12:50

      СЕЛИДОВЕ ДОН

    • 13:05 - 13:10

      ПОКРОВСЬК ДОН

    • 14:00 - 14:05

      МИРНОГРАД ДОН

    • 14:28 - 14:30

      КОСТЯНТИНІВКА ЖД ДОН

    • 14:32 - 14:37

      КОСТЯНТИНІВКА ДОН

    • 15:00 - 15:05

      ДРУЖКІВКА ДОН

    • 15:25 - 15:30

      КРАМАТОРСЬК ДОН

    • 15:50 - 15:55

      СЛОВЯНСЬК ДОН

    • 17:35 -

      СЛОВЯНОГІРСЬК ДО

  • 08:00

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • - 08:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:10 - 09:20

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 09:35 - 09:40

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:44 - 09:45

      БАЛКИ ВАС

    • 10:00 - 10:01

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 10:14 - 10:15

      НОВОВОДЯНЕ КД

    • 10:25 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 08:00

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 08:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:00 -

      ДНІПРО

  • 08:10

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 08:00 - 08:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:00 -

      ДНІПРО

  • 08:15

    Ежеднев

    МАРІУПОЛЬ ДОН

    • - 08:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:20 - 09:25

      ОРІХІВ АС

    • 10:10 - 10:15

      ПОЛОГИ АС

    • 11:15 - 11:20

      БІЛЬМАК АС

    • 12:10 - 12:15

      РОЗІВКА АС

    • 13:25 -

      МАРІУПОЛЬ ДОН

  • 08:20

    Ежеднев

    МИРГОРОД ПЛТ

    • 08:10 - 08:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:10 - 10:35

      НОВОМОСКОВСЬК ДН

    • 11:25 - 11:30

      ПЕРЕЩЕПИНЕ ДН

    • 12:15 - 12:20

      КРАСНОГРАД ХАР

    • 12:45 - 12:50

      КАРЛІВКА ПОЛ

    • 14:10 - 14:20

      ПОЛТАВА ПОЛ

    • 15:15 - 15:20

      РЕШЕТИЛІВКА ПЛТ

    • 15:45 - 15:50

      БІЛОЦЕРКІВКА ПОЛТАВ

    • 16:20 - 16:25

      ВЕЛИКА БОГАЧКА ПОЛ

    • 17:00 -

      МИРГОРОД ПЛТ

  • 08:20

    Через д

    МОСКВА ТЕПЛСТАН

    • 08:10 - 08:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:15 - 10:30

      ДНІПРО

    • 14:15 - 14:20

      ХАРКІВ

    • 15:00 - 15:30

      ГОПТІВКА ПП

    • 17:35 - 17:40

      БЕЛГОРОД РОСІЯ

    • 18:40 - 18:45

      ОБОЯНЬ РОССИЯ

    • 20:25 - 20:30

      КУРСЬК РОС

    • 04:30 -

      МОСКВА ТЕПЛСТАН

  • 08:20

    Ежеднев

    КУРАХОВЕ ДОН

    • - 08:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:45 - 09:55

      ПОКРОВСЬКЕ ДН

    • 11:50 -

      КУРАХОВЕ ДОН

  • 08:25

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • - 08:25

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:35 - 08:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 09:03 - 09:07

      КОМИШУВАХА АС

    • 09:27 - 09:30

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 09:45 - 09:55

      ОРІХІВ АС

    • 10:11 - 10:12

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 10:21 - 10:22

      ЄГОРІВКА ОР

    • 10:31 - 10:32

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 10:41 - 10:42

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 10:58 - 10:59

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 11:10 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 08:30

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 08:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:30 -

      ДНІПРО

  • 08:35

    Через д

    ХЕРСОН ХРС

    • - 08:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:45 - 09:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:45 - 10:55

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:00 - 11:05

      БАЛКИ ВАС

    • 11:25 - 11:27

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 11:55 - 12:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:17 - 12:18

      ДНІПРОВКА КД

    • 12:40 - 13:00

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 13:13 - 13:15

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 14:05 - 14:15

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 14:50 - 14:55

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 15:50 - 16:00

      КАХОВКА ХРС

    • 16:20 - 16:30

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 17:14 - 17:15

      ТЯГИНКА ХРС

    • 18:10 -

      ХЕРСОН ХРС

  • 08:35

    Через д

    ХЕРСОН ХРС

    • - 08:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:45 - 09:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:45 - 10:55

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:00 - 11:05

      БАЛКИ ВАС

    • 11:25 - 11:27

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 11:55 - 12:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:17 - 12:18

      ДНІПРОВКА КД

    • 12:40 - 13:00

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 13:13 - 13:15

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 14:05 - 14:15

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 14:50 - 14:55

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 15:50 - 16:00

      КАХОВКА ХРС

    • 16:20 - 16:30

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 17:14 - 17:15

      ТЯГИНКА ХРС

    • 18:10 -

      ХЕРСОН ХРС

  • 08:35

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 08:30 - 08:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:30 -

      ДНІПРО

  • 09:00

    Ежеднев

    СИНЕЛЬНИКОВЕ ДНП

    • - 09:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:21 - 09:22

      МАТВІЇВКА ВЛ

    • 09:26 - 09:27

      ЛЮЦЕРНА ВЛ

    • 09:31 - 09:33

      МИХАЙЛІВКА ВЛН

    • 09:37 - 09:39

      СЕРГІЇВКА ВЛН

    • 09:41 - 09:43

      СОКОЛІВКА ВЛН

    • 09:57 - 10:00

      ПЕТРО-МИХАЙЛІВКА

    • 10:16 - 10:18

      ЗОЛОТОВЕ ДНП

    • 10:26 - 10:29

      ВАРВАРІВКА ДН

    • 10:44 - 10:46

      ШАХТНОЕ ДНП

    • 11:08 -

      СИНЕЛЬНИКОВЕ ДНП

  • 09:00

    Ежеднев

    ОБІТОЧНЕ ЧР

    • - 08:50

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:35 - 09:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:15 - 10:20

      ТОКМАК АС

    • 10:42 - 10:43

      ОЧЕРЕТУВАТЕ ТКМ

    • 10:53 - 10:54

      НОВОМИХАЙЛІВКА ЧР

    • 11:01 - 11:02

      ПЕТРОПАВЛІВКА ЧРН

    • 11:04 - 11:05

      КРИЖЧЕНЕ ЧРН

    • 11:10 - 11:11

      НОВОКАЗАНКУВАТЕ ЧР

    • 11:17 - 11:18

      НОВОПОЛТАВКА ЧР

    • 11:30 - 11:35

      ЧЕРНІГІВКА АС

    • 11:42 - 11:43

      ВЕРХНІЙ ТОКМАК СТ Ч

    • 11:49 - 11:50

      ВЕРХНІЙ ТОКМАК ЧРН

    • 11:56 - 11:57

      САЛТИЧІЯ ПОВ ЧРН

    • 12:00 -

      ОБІТОЧНЕ ЧР

  • 09:10

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 09:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:55 - 10:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:40 - 10:55

      ТОКМАК АС

    • 12:30 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 09:10

    ПнВтСрЧтПтСб

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • - 09:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:20 - 09:25

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 09:39 - 09:40

      КОМИШУВАХА АС

    • 09:52 - 09:53

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 10:05 - 10:10

      ОРІХІВ АС

    • 10:13 - 10:14

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 10:21 - 10:22

      ЄГОРІВКА ОР

    • 10:27 - 10:28

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 10:34 - 10:35

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 10:45 - 10:46

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 10:55 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 09:15

    Ежеднев

    НІКОПОЛЬ ДН

    • - 09:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:10 - 10:15

      ТОМАКІВКА ДН

    • 10:40 - 10:45

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 11:15 -

      НІКОПОЛЬ ДН

  • 09:15

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 09:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:15 -

      ДНІПРО

  • 09:30

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 09:25 - 09:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:10 -

      ДНІПРО

  • 09:30

    Ежеднев

    ГЮНІВКА ВБ

    • - 09:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:25 - 10:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:49 - 10:50

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 11:10 - 11:15

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:50 - 11:55

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:25 - 12:30

      В.БІЛОЗЕРКА АС

    • 12:45 -

      ГЮНІВКА ВБ

  • 09:30

    Ежеднев

    ПОЛОГИ АС

    • - 09:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:40 - 09:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 10:15 - 10:16

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 10:30 - 10:35

      ОРІХІВ АС

    • 10:51 - 10:52

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 11:05 - 11:06

      НОВОКАРЛІВКА ПЛ

    • 11:16 - 11:17

      ІНЖЕНЕРНЕ ПЛ

    • 11:30 -

      ПОЛОГИ АС

  • 09:45

    Ежеднев

    КРИВИЙ РІГ1 ДН

    • - 09:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:05 - 11:15

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 11:45 - 12:05

      НІКОПОЛЬ ДН

    • 12:51 - 12:53

      МАРЯНСЬКЕ ДН

    • 13:15 - 13:20

      АПОСТОЛОВЕ ДНП

    • 13:48 - 13:50

      РАДУШНЕ ДН

    • 14:20 -

      КРИВИЙ РІГ1 ДН

  • 09:45

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 09:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:45 -

      ДНІПРО

  • 10:00

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 10:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:10 - 10:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 10:45 - 10:46

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 11:00 - 11:05

      ОРІХІВ АС

    • 11:18 - 11:19

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 12:10 - 12:20

      ПОЛОГИ АС

    • 12:39 - 12:40

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПО

    • 12:54 - 12:55

      ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ БЛ

    • 13:05 - 13:06

      ОЛЕКСІЇВКА БЛ

    • 13:07 - 13:08

      СМИРНОВЕ БЛ

    • 13:24 - 13:25

      АНДРІЇВКА БРД

    • 13:39 - 13:40

      СОФІЇВКА БРД

    • 13:59 - 14:00

      НОВОВАСИЛІВКА БРД

    • 14:20 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 10:00

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • - 10:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:10 - 10:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 10:30 - 10:31

      КОМИШУВАХА АС

    • 10:47 - 10:48

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 11:10 - 11:15

      ОРІХІВ АС

    • 11:28 - 11:29

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 11:36 - 11:37

      ЄГОРІВКА ОР

    • 11:42 - 11:43

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 11:49 - 11:50

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 12:00 - 12:01

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 12:10 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 10:05

    Ежеднев

    МИКОЛАЇВ

    • - 10:05

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:15 - 11:20

      ТОМАКІВКА ДН

    • 12:00 - 12:05

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 12:50 - 13:00

      НІКОПОЛЬ ДН

    • 14:05 - 14:35

      НОВОВОРОНЦОВКА ХР

    • 15:27 - 15:32

      ДУДЧАНИ ХРС

    • 15:50 - 15:55

      МИЛОВЕ ХРС

    • 16:35 - 16:45

      БЕРИСЛАВ ХРС

    • 18:25 - 18:40

      ХЕРСОН ХРС

    • 20:00 -

      МИКОЛАЇВ

  • 10:05

    Ежеднев

    ВЕСЕЛЕ АС

    • - 10:05

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:00 - 11:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 11:45 - 11:50

      МИХАЙЛІВКА АС

    • 12:10 - 12:11

      ТИМОШІВКА МИХ

    • 12:21 - 12:22

      МАТВІЇВКА ВЕС

    • 12:40 -

      ВЕСЕЛЕ АС

  • 10:15

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 10:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:10 -

      ДНІПРО

  • 10:25

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • - 10:25

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:25 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 10:30

    Ежеднев

    МОЛОЧАНСЬК ТКМ

    • - 10:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:52 - 10:53

      ГРИГОРІВКА ЗП

    • 11:12 - 11:13

      КАМ`ЯНСЬКЕ ВС

    • 11:30 - 11:35

      ВАСИЛІВКА АС

    • 11:47 - 11:48

      ШИРОКЕ ВС

    • 12:00 - 12:01

      НОВОГОРІВКА ТКМ

    • 12:10 - 12:11

      ПОКРОВСЬКЕ ТКМ

    • 12:20 - 12:25

      ТОКМАК АС

    • 12:36 - 12:37

      ВИНОГРАДНЕ ТКМ

    • 12:50 -

      МОЛОЧАНСЬК ТКМ

  • 10:45

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 10:30 - 10:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:10 -

      ДНІПРО

  • 10:45

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 10:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:45 - 11:50

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:30 - 12:35

      ТОКМАК АС

    • 14:30 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 10:55

    Ежеднев

    В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • - 10:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:50 - 11:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:20 - 12:21

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 12:35 - 12:40

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 13:25 - 13:35

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 14:05 - 14:10

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 14:25 -

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

  • 11:00

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 11:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:30 -

      ДНІПРО

  • 11:10

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 11:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:15 - 13:25

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 13:55 - 14:00

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 14:14 - 14:15

      ВОЛОДИМИРІВКА ПРЗ

    • 14:50 - 14:55

      ПРИМОРСЬК АС

    • 15:40 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 11:15

    ПнВтСрЧтПтСб

    ПОЛОГИ ПЛ

    • - 11:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:25 - 11:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 11:57 - 11:58

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 12:09 - 12:10

      ОРІХІВ АС

    • 12:23 - 12:24

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 12:54 - 12:55

      ПОЛОГИ АС

    • 13:04 -

      ПОЛОГИ ПЛ

  • 11:15

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • - 11:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:15 - 12:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:05 - 13:10

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 13:13 - 13:15

      БАЛКИ ВАС

    • 13:33 - 13:34

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 13:42 - 13:43

      ІВАНІВКА КД

    • 13:47 - 13:48

      НОВОВОДЯНЕ ПОВ КД

    • 14:00 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 11:30

    Ежеднев

    НІКОПОЛЬ ДН

    • - 11:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:25 - 12:30

      ТОМАКІВКА ДН

    • 12:55 - 13:00

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 13:30 -

      НІКОПОЛЬ ДН

  • 11:30

    Ежеднев

    ТОКМАК АС

    • - 11:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:15 - 12:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:00 -

      ТОКМАК АС

  • 11:30

    Ежеднев

    МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • - 11:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:25 - 12:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:35 -

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

  • 11:30

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 11:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:30 -

      ДНІПРО

  • 11:40

    Ежеднев

    ПОЛОГИ АС

    • - 11:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:50 - 11:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 12:11 - 12:12

      Н.ОЛЕКСАНДРІВКА 3

    • 12:31 - 12:32

      КОМИШУВАХА АС

    • 12:41 - 12:42

      ОДАРІВКА ОР

    • 12:52 - 12:53

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 13:08 - 13:11

      ОРІХІВ АС

    • 13:25 - 13:26

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 13:42 - 13:43

      НОВОКАРЛІВКА ПЛ

    • 13:50 - 13:51

      ІНЖЕНЕРНЕ ПЛ

    • 13:57 - 13:58

      АБРАЗИВНИЙ ЗУП ПОЛ

    • 14:05 -

      ПОЛОГИ АС

  • 11:45

    Ежеднев

    ЧЕРНІГІВКА АС

    • - 11:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:55 - 12:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 12:19 - 12:20

      КОМИШУВАХА АС

    • 12:30 - 12:31

      ОДАРІВКА ОР

    • 12:32 - 12:33

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 12:45 - 12:50

      ОРІХІВ АС

    • 13:01 - 13:02

      НОВОДАНИЛІВКА ОР

    • 13:14 - 13:15

      РОБОТИНЕ ТКМ

    • 13:19 - 13:20

      НОВОПРОКОПІВКА ТК

    • 13:25 - 13:26

      ІЛЬЧЕНКОВЕ ТКМ

    • 13:28 - 13:29

      СОЛОДКА БАЛКА ТКМ

    • 13:31 - 13:32

      НОВЕ ПОВ ТК

    • 13:34 - 13:35

      ЧЕРВОНОГІРКА ТК

    • 13:45 - 13:50

      ТОКМАК АС

    • 14:13 - 14:14

      ОЧЕРЕТУВАТЕ ТКМ

    • 14:24 - 14:25

      НОВОМИХАЙЛІВКА ЧР

    • 14:33 - 14:34

      ПЕТРОПАВЛІВКА ЧРН

    • 14:37 - 14:38

      КРИЖЧЕНЕ ЧРН

    • 14:45 - 14:46

      НОВОКАЗАНКУВАТЕ ЧР

    • 15:00 -

      ЧЕРНІГІВКА АС

  • 11:50

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 11:50

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:40 - 12:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:30 - 13:35

      ТОКМАК АС

    • 15:15 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 11:50

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • - 11:50

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:40 - 12:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:15 - 13:20

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 14:05 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 11:50

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • - 11:50

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:00 - 12:05

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 12:16 - 12:17

      КОМИШУВАХА АС

    • 12:34 - 12:35

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 12:55 - 13:00

      ОРІХІВ АС

    • 13:25 - 13:26

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 13:34 - 13:35

      ЄГОРІВКА ОР

    • 13:43 - 13:44

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 13:54 - 13:55

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 14:03 - 14:04

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 14:25 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 11:55

    Ежеднев

    ПРИМОРСЬК АС

    • - 11:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:50 - 12:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:05 - 14:15

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 14:50 - 14:55

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 15:20 - 15:21

      БОТІЄВЕ ПРЗ

    • 15:35 - 15:37

      РАЙНІВКА ПРМ

    • 15:47 - 15:48

      ОРЛІВКА ПРМ

    • 15:58 - 15:59

      ІНЗІВКА ПРМ

    • 16:14 - 16:15

      ЛОЗУВАТКА ПРМ

    • 16:20 - 16:21

      Н.ОЛЕКСІЇВКА ПРМ

    • 16:26 - 16:27

      Н.ОЛЕКСІЇВКА ПОВ ПР

    • 16:45 -

      ПРИМОРСЬК АС

  • 11:55

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 11:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:50 -

      ДНІПРО

  • 12:00

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 11:45 - 12:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:55 -

      ДНІПРО

  • 12:00

    Ежеднев

    КРИВИЙ РІГ1 ДН

    • - 12:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:25 - 13:30

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 14:05 - 14:10

      НІКОПОЛЬ ДН

    • 15:05 - 15:07

      МАРЯНСЬКЕ ДН

    • 15:35 - 15:40

      АПОСТОЛОВЕ ДНП

    • 16:02 - 16:05

      РАДУШНЕ ДН

    • 16:35 -

      КРИВИЙ РІГ1 ДН

  • 12:00

    Ежеднев

    ТИМОШІВКА МИХ

    • - 12:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:29 - 12:30

      ГРИГОРІВКА ЗП

    • 13:45 - 13:46

      МИХАЙЛІВКА АС

    • 14:00 -

      ТИМОШІВКА МИХ

  • 12:05

    Ежеднев

    ПЕТРОВСЬКЕ КД

    • - 12:05

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:55 - 13:00

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:30 - 13:35

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 13:38 - 13:39

      БАЛКИ ВАС

    • 14:02 - 14:03

      НОВОВОДЯНЕ КД

    • 14:15 - 14:20

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 14:43 - 14:50

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 15:00 - 15:01

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 15:06 - 15:07

      ОЛЕКСІЇВКА 1 ЗУП КД

    • 15:12 - 15:13

      ІЛЬЇНКА ЗУП КД

    • 15:20 -

      ПЕТРОВСЬКЕ КД

  • 12:20

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 12:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:20 -

      ДНІПРО

  • 12:20

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 12:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:30 - 12:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 14:05 - 14:15

      ПОЛОГИ АС

    • 14:31 - 14:32

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПО

    • 14:46 - 14:47

      ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ БЛ

    • 14:59 - 15:00

      СМИРНОВЕ БЛ

    • 15:29 - 15:30

      АНДРІЇВКА БРД

    • 15:44 - 15:45

      СОФІЇВКА БРД

    • 16:15 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 12:20

    Ежеднев

    ВЕСЕЛЕ АС

    • - 12:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:20 - 13:25

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:35 - 13:36

      ПЕРШОТРАВНЕВЕ ПВ

    • 13:40 - 13:41

      ШЕВЧЕНКА ПОВ ВАС

    • 13:53 - 13:54

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 14:25 - 14:26

      МАЛА БІЛОЗЕРКА 2В

    • 14:44 - 14:45

      Н.ОЛЕКСАНДРІВКА ВЕС

    • 15:00 -

      ВЕСЕЛЕ АС

  • 12:20

    Ежеднев

    НІКОПОЛЬ ДН

    • - 12:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:15 - 13:20

      ТОМАКІВКА ДН

    • 13:45 - 13:50

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 14:20 -

      НІКОПОЛЬ ДН

  • 12:30

    Ежеднев

    КИРИЛІВКА АС

    • 12:20 - 12:25

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:15 - 13:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:47 - 14:50

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 15:15 - 15:20

      ЯКИМІВКА АС

    • 16:20 -

      КИРИЛІВКА АС

  • 12:30

    Через д

    ХАРКІВ

    • 12:05 - 12:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:15 - 14:30

      ДНІПРО

    • 15:15 - 15:20

      НОВОМОСКОВСЬК ДН

    • 16:05 - 16:10

      ПЕРЕЩЕПИНЕ ДН

    • 17:00 - 17:10

      КРАСНОГРАД ХАР

    • 19:10 -

      ХАРКІВ

  • 12:35

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 12:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:25 - 13:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:15 - 14:20

      ТОКМАК АС

    • 16:05 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 12:40

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 12:35 - 12:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:20 -

      ДНІПРО

  • 12:40

    Ежеднев

    ПОЛОГИ АС

    • - 12:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:50 - 12:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 13:40 - 13:45

      ОРІХІВ АС

    • 14:25 -

      ПОЛОГИ АС

  • 12:50

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 12:40 - 12:50

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:30 -

      ДНІПРО

  • 12:55

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 12:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:55 -

      ДНІПРО

  • 12:55

    Ежеднев

    УСПЕНІВКА ГП

    • - 12:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:05 - 13:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 13:30 - 13:31

      КОМИШУВАХА АС

    • 13:48 - 13:49

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 14:00 - 14:03

      ОРІХІВ АС

    • 14:14 - 14:15

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 14:20 - 14:21

      ЄГОРІВКА ОР

    • 14:24 - 14:25

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 14:29 - 14:30

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 14:37 - 14:38

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 14:43 - 14:45

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 14:52 - 14:53

      ЯБЛУКОВЕ ГП

    • 15:00 -

      УСПЕНІВКА ГП

  • 13:00

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 13:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:50 - 13:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:37 - 14:40

      ТОКМАК АС

    • 16:20 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 13:00

    Ежеднев

    ДОВГЕ ЧР

    • - 13:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:45 - 14:55

      ТОКМАК АС

    • 15:20 - 15:22

      МОЛОЧАНСЬК ТКМ

    • 15:40 - 15:41

      НОВОМИКОЛАЇВКА ТКМ

    • 15:50 - 15:51

      КОЗОЛУГІВКА ТК

    • 15:54 - 15:55

      БАЛКОВЕ ТК

    • 15:58 - 15:59

      СВІТЛЕ ТК

    • 16:02 - 16:03

      ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ЧР

    • 16:10 - 16:11

      ВЛАДІВКА ЧРН

    • 16:25 -

      ДОВГЕ ЧР

  • 13:10

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 13:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:20 - 13:25

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 13:44 - 13:45

      КОМИШУВАХА АС

    • 14:04 - 14:05

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 14:20 - 14:25

      ОРІХІВ АС

    • 14:29 - 14:30

      НОВОДАНИЛІВКА ОР

    • 14:41 - 14:42

      РОБОТИНЕ ТКМ

    • 14:49 - 14:50

      НОВОПРОКОПІВКА ТК

    • 15:15 - 15:20

      ТОКМАК АС

    • 15:32 - 15:33

      ЛУГІВКА ТКМ

    • 15:41 - 15:42

      ОСТРИКІВКА ТКМ

    • 15:45 - 15:46

      ПРИБРЕЖНЕ ЗУП ТК

    • 16:11 - 16:12

      СТУЛЬНЕВЕ ЧР

    • 16:20 - 16:25

      ЧЕРНІГІВКА АС

    • 16:44 - 16:45

      ПРОСТОРЕ ЧР

    • 16:51 - 16:52

      РОЗІВКА ЧР

    • 16:58 - 16:59

      ТАРАСІВКА ЧР

    • 17:06 - 17:07

      ІЛЬЇНЕ ЧРН

    • 17:15 - 17:16

      ЗЕЛЕНІВКА ПРМ

    • 17:20 - 17:21

      ЮРЇВКА ПР

    • 17:28 - 17:29

      БОЛГАРКА ПОВ.ПРМ

    • 17:48 - 17:49

      ДМИТРІВКА БРД

    • 18:10 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 13:15

    Ежеднев

    КИРИЛІВКА АС

    • - 13:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:12 - 14:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:26 - 14:27

      ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ ВАС

    • 14:33 - 14:34

      ЛЮБИМІВКА МИХ

    • 14:47 - 14:48

      ВИСОКЕ МИХ

    • 15:30 - 15:40

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 16:10 - 16:15

      ЯКИМІВКА АС

    • 16:33 - 16:34

      МАЛА ТЕРНІВКА ЯКМ

    • 16:41 - 16:42

      ШЕЛЮГИ ЯК

    • 17:04 - 17:05

      ОХРІМІВКА ЯКМ

    • 17:13 - 17:14

      КОСИХ ЯК

    • 17:18 - 17:19

      ЛИМАНСЬКЕ ЯКМ

    • 17:35 -

      КИРИЛІВКА АС

  • 13:20

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 13:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:20 - 14:25

      ВАСИЛІВКА АС

    • 15:00 - 15:10

      ТОКМАК АС

    • 17:00 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 13:30

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 13:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 15:30 -

      ДНІПРО

  • 13:40

    Ежеднев

    ЛЮБИМІВКА ГП

    • - 13:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:50 - 13:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 14:03 - 14:04

      КОМИШУВАХА АС

    • 14:20 - 14:21

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 14:40 - 14:45

      ОРІХІВ АС

    • 14:59 - 15:00

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 15:09 - 15:10

      ЄГОРІВКА ОР

    • 15:16 - 15:17

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 15:26 - 15:27

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 15:39 - 15:40

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 15:50 - 16:00

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 16:05 - 16:06

      ЗАТИШШЯ ГП

    • 16:10 - 16:11

      ВЕСЕЛЕ ГП

    • 16:16 - 16:17

      МАЛИНІВКА ГП

    • 16:23 - 16:24

      НОВОЗЛАТОПІЛЬ ГП

    • 16:26 - 16:27

      ВИШНЕВЕ ГП

    • 16:29 - 16:30

      СТЕПОВЕ ГП

    • 16:38 - 16:39

      РЕМІВКА ГП

    • 16:45 -

      ЛЮБИМІВКА ГП

  • 13:40

    Ежеднев

    РОЗІВКА АС

    • - 13:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:50 - 13:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 15:20 - 15:25

      ПОЛОГИ АС

    • 15:42 - 15:43

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПО

    • 15:59 - 16:00

      ГУСАРКА БЛ

    • 16:10 - 16:20

      БІЛЬМАК АС

    • 16:40 - 16:41

      ВЕРШИНА БЛ

    • 16:48 - 16:49

      МАР`ЯНІВКА БЛ

    • 16:57 - 16:58

      НОВОМЛИНІВКА РОЗ

    • 17:10 -

      РОЗІВКА АС

  • 13:45

    Вс

    ДНІПРО

    • - 13:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 15:45 -

      ДНІПРО

  • 13:50

    Ежеднев

    НИЖНІ СЕРОГОЗИ ХРС

    • - 13:50

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:55 - 15:00

      ВАСИЛІВКА АС

    • 16:05 - 16:15

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:15 - 18:20

      ІВАНІВКА ХРС

    • 18:50 -

      НИЖНІ СЕРОГОЗИ ХРС

  • 13:50

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • - 13:50

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 15:45 - 15:50

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 16:40 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 13:55

    ПнВтСрЧтПтСб

    СВІТЛОДОЛИНСЬКЕ М

    • - 13:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:45 - 14:50

      ВАСИЛІВКА АС

    • 15:30 - 15:35

      ТОКМАК АС

    • 15:53 - 15:54

      МОЛОЧАНСЬК ТКМ

    • 15:59 - 16:00

      ЛЕВАДНЕ ТКМ

    • 16:05 - 16:06

      ДОЛИНА ТКМ

    • 16:12 - 16:13

      РИБАЛІВКА ТКМ

    • 16:17 - 16:18

      ЛЮБИМІВКА ТКМ

    • 16:25 -

      СВІТЛОДОЛИНСЬКЕ М

  • 14:00

    Ежеднев

    ВЕРХНІЙ РОГАЧИК

    • - 14:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:50 - 14:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 15:15 - 15:16

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 15:30 - 15:35

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 15:39 - 15:40

      БАЛКИ ВАС

    • 15:56 - 15:57

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 16:15 - 16:16

      ДНІПРОВКА КД

    • 16:35 - 16:40

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 16:56 - 16:57

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 17:11 - 17:12

      УШКАЛКА ХРС

    • 17:35 - 17:37

      ПЕРВОМАЇВКА ХРС

    • 18:05 -

      ВЕРХНІЙ РОГАЧИК

  • 14:00

    Ежеднев

    НІКОПОЛЬ ДН

    • - 14:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:55 - 15:00

      ТОМАКІВКА ДН

    • 15:25 - 15:30

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 16:00 -

      НІКОПОЛЬ ДН

  • 14:15

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 14:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:25 - 14:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 14:50 - 14:51

      КОМИШУВАХА АС

    • 15:12 - 15:13

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 15:30 - 15:35

      ОРІХІВ АС

    • 15:49 - 15:50

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 16:15 - 16:20

      ПОЛОГИ АС

    • 16:57 - 16:58

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПО

    • 17:14 - 17:15

      ГУСАРКА БЛ

    • 17:30 - 17:35

      БІЛЬМАК АС

    • 17:43 - 17:44

      КОМИШ-ЗОРЯ БЛ

    • 17:56 - 17:57

      БЛАГОВІЩЕНКА БЛ

    • 18:03 - 18:04

      ЛАНЦЕВЕ БЛ

    • 18:17 - 18:18

      БЕРЕСТОВЕ БРД

    • 18:39 - 18:40

      ТРОЇЦЬКЕ БРД

    • 18:48 - 18:49

      МИКОЛАЇВКА БРД

    • 19:04 - 19:05

      ОСИПЕНКО ПОВ БРД

    • 19:30 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 14:25

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 14:25

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:05 - 16:15

      ТОКМАК АС

    • 17:55 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 14:30

    Ежеднев

    ВОЛНОВАХА ДОН

    • - 14:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:20 - 16:25

      ПОКРОВСЬКЕ ДН

    • 17:45 - 17:50

      КУРАХОВЕ ДОН

    • 18:54 - 18:55

      ВУГЛЕДАР ДОН

    • 19:55 -

      ВОЛНОВАХА ДОН

  • 14:30

    ПнВтСрЧтПтСб

    ЧЕРНІГІВКА АС

    • - 14:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:05 - 16:10

      ТОКМАК АС

    • 16:31 - 16:32

      ОЧЕРЕТУВАТЕ ТКМ

    • 16:42 - 16:43

      НОВОМИХАЙЛІВКА ЧР

    • 17:00 - 17:01

      ПЕТРОПАВЛІВКА ЧРН

    • 17:04 - 17:05

      КРИЖЧЕНЕ ЧРН

    • 17:11 - 17:12

      НОВОКАЗАНКУВАТЕ ЧР

    • 17:19 - 17:20

      НОВОПОЛТАВКА ЧР

    • 17:30 -

      ЧЕРНІГІВКА АС

  • 14:35

    Ежеднев

    СТЕПАНІВКА1 ПРЗ

    • - 14:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 15:33 - 15:35

      ВАСИЛІВКА АС

    • 15:42 - 15:43

      ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ ВАС

    • 15:49 - 15:50

      ЛЮБИМІВКА МИХ

    • 16:03 - 16:04

      ВИСОКЕ МИХ

    • 16:45 - 16:50

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 17:00 - 17:05

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-2

    • 17:40 - 17:45

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 17:52 - 17:53

      ТАВРІЙСЬКЕ ПЗ

    • 17:57 - 17:58

      ДІВНИНСЬКЕ ПРЗ

    • 18:01 - 18:02

      ГЕОРГІЇВКА ПЗ

    • 18:09 - 18:10

      Н.КОСТЯНТИНІВКА ПРЗ

    • 18:17 - 18:18

      ЧКАЛОВЕ ПЗ

    • 18:25 - 18:26

      МИРОНІВКА ПЗ

    • 18:30 -

      СТЕПАНІВКА1 ПРЗ

  • 14:35

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 14:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:35 -

      ДНІПРО

  • 14:35

    Ежеднев

    ПОЛОГИ АС

    • - 14:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:45 - 14:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 15:24 - 15:25

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 15:40 - 15:45

      ОРІХІВ АС

    • 15:59 - 16:00

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 16:13 - 16:14

      НОВОКАРЛІВКА ПЛ

    • 16:26 - 16:27

      ІНЖЕНЕРНЕ ПЛ

    • 16:40 -

      ПОЛОГИ АС

  • 14:40

    ПнВтСрЧтПтСб

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • - 14:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:50 - 14:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 15:24 - 15:25

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 15:39 - 15:40

      ОРІХІВ АС

    • 15:52 - 15:53

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 15:59 - 16:00

      ЄГОРІВКА ОР

    • 16:04 - 16:05

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 16:10 - 16:11

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 16:20 - 16:21

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 16:30 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 14:45

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 14:25 - 14:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:55 -

      ДНІПРО

  • 14:45

    Ежеднев

    ГЕНІЧЕСЬК ХРС

    • - 14:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 15:25 - 15:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 16:35 - 16:45

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:35 -

      ГЕНІЧЕСЬК ХРС

  • 14:55

    Ежеднев

    КИРИЛІВКА АС

    • - 14:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 15:50 - 15:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 17:05 - 17:10

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:25 -

      КИРИЛІВКА АС

  • 14:55

    ПнВтСрЧтПтСб

    ТОКМАК АС

    • - 14:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:00 - 16:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 16:45 -

      ТОКМАК АС

  • 15:00

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 15:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 17:00 -

      ДНІПРО

  • 15:00

    Ежеднев

    ВИШНЮВАТЕ РОЗ

    • - 15:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 15:10 - 15:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 16:35 - 16:45

      ПОЛОГИ АС

    • 17:02 - 17:03

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПО

    • 17:35 - 17:40

      БІЛЬМАК АС

    • 18:10 - 18:15

      РОЗІВКА АС

    • 18:24 - 18:25

      БІЛОВЕЖ РОЗ

    • 18:30 - 18:31

      ЛИСТВЯНКА РОЗ

    • 18:45 -

      ВИШНЮВАТЕ РОЗ

  • 15:10

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 15:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 15:20 - 15:25

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 15:42 - 15:43

      КОМИШУВАХА АС

    • 15:57 - 15:58

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 16:10 - 16:15

      ОРІХІВ АС

    • 16:29 - 16:30

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 17:05 - 17:10

      ПОЛОГИ АС

    • 17:26 - 17:27

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПО

    • 17:39 - 17:40

      ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ БЛ

    • 17:49 - 17:50

      ОЛЕКСІЇВКА БЛ

    • 17:52 - 17:53

      СМИРНОВЕ БЛ

    • 18:06 - 18:07

      АНДРІЇВКА БРД

    • 18:19 - 18:20

      ШЕВЧЕНКОВЕ БР

    • 18:22 - 18:23

      ОЛЕНІВКА БР

    • 18:25 - 18:26

      ДОЛИНСЬКЕ БР

    • 18:28 - 18:29

      ЄЛІЗАВЕТІВКА ПР

    • 18:32 - 18:33

      ЄЛІЗАВЕТІВКА СТА.ПР

    • 18:36 - 18:37

      БОЛГАРКА ПОВ.ПРМ

    • 18:40 - 18:41

      ПІДГІРНЕ ПР

    • 18:54 - 18:55

      ДМИТРІВКА БРД

    • 19:20 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 15:20

    Ежеднев

    МАРІУПОЛЬ ДОН

    • - 15:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 15:51 - 15:56

      КОМИШУВАХА АС

    • 16:14 - 16:16

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 16:30 - 16:40

      ОРІХІВ АС

    • 16:55 - 17:00

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 17:35 - 18:05

      ПОЛОГИ АС

    • 18:25 - 18:27

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПО

    • 18:55 - 19:00

      БІЛЬМАК АС

    • 19:45 - 19:50

      РОЗІВКА АС

    • 21:00 -

      МАРІУПОЛЬ ДОН

  • 15:25

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 15:25

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 17:20 -

      ДНІПРО

  • 15:25

    Ежеднев

    В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • - 15:25

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:30 - 16:35

      ВАСИЛІВКА АС

    • 17:20 - 17:30

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 17:47 - 17:52

      НОВОДНІПРОВКА КД

    • 18:30 - 18:35

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 18:55 - 18:56

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 19:34 - 19:35

      ПЕРВОМАЇВКА ХРС

    • 19:59 - 20:00

      МАЛА ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 20:18 -

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

  • 15:30

    Ежеднев

    НІКОПОЛЬ ДН

    • - 15:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:25 - 16:30

      ТОМАКІВКА ДН

    • 16:55 - 17:00

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 17:30 -

      НІКОПОЛЬ ДН

  • 15:30

    Ежеднев

    МОЛОЧАНСЬК ТКМ

    • - 15:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:25 - 16:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 17:10 - 17:15

      ТОКМАК АС

    • 17:45 -

      МОЛОЧАНСЬК ТКМ

  • 15:40

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • - 15:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 15:50 - 15:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 16:20 - 16:21

      КОМИШУВАХА АС

    • 16:38 - 16:39

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 16:52 - 16:57

      ОРІХІВ АС

    • 17:10 - 17:11

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 17:18 - 17:19

      ЄГОРІВКА ОР

    • 17:24 - 17:25

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 17:31 - 17:32

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 17:41 - 17:42

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 17:50 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 15:45

    Ежеднев

    МИКОЛАЇВКА 1 ПРЗ

    • - 15:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:43 - 16:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 17:50 - 17:55

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:34 - 18:36

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 18:55 - 18:56

      НОВОВАСИЛІВКА ПРЗ

    • 19:01 - 19:02

      ФЕДОРІВКА ПРЗ

    • 19:14 - 19:15

      ВОЛОДИМИРІВКА ПРЗ

    • 19:21 - 19:22

      БОГДАНІВКА ПЗ

    • 19:26 - 19:27

      СТЕПАНІВКА 2 ПРЗ

    • 19:40 -

      МИКОЛАЇВКА 1 ПРЗ

  • 15:50

    Ежеднев

    ДОБРОВОЛЬЧЕСЬКЕ В

    • - 15:50

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:40 - 16:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 17:03 - 17:04

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 17:15 - 17:20

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 17:36 - 17:37

      МАЛА БІЛОЗЕРКА2 ВЕ

    • 18:07 - 18:12

      ВЕСЕЛЕ АС

    • 18:33 - 18:34

      МЕНЧИКУРИ ВЕС

    • 18:44 - 18:45

      ЧКАЛОВЕ ВЕ

    • 19:05 -

      ДОБРОВОЛЬЧЕСЬКЕ В

  • 16:00

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 16:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:00 -

      ДНІПРО

  • 16:00

    Ежеднев

    БІЛЬМАК АС

    • - 16:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:10 - 16:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 16:30 - 16:31

      КОМИШУВАХА АС

    • 16:46 - 16:47

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 17:00 - 17:05

      ОРІХІВ АС

    • 17:15 - 17:16

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 17:45 - 17:50

      ПОЛОГИ АС

    • 18:06 - 18:07

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПО

    • 18:16 - 18:17

      ГУСАРКА БЛ

    • 18:30 -

      БІЛЬМАК АС

  • 16:05

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 16:05

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 17:38 - 17:40

      ТОКМАК АС

    • 19:25 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 16:10

    Ежеднев

    ІЛЬЇНКА ЗУП КД

    • - 16:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 17:41 - 17:42

      ЗЛАТОПІЛЬ ВАС

    • 17:45 - 17:50

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 18:08 - 18:09

      НОВОДНІПРОВКА КД

    • 18:22 - 18:23

      ДНІПРОВКА КД

    • 18:40 - 18:45

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 19:03 - 19:04

      МІЧУРІНА КД

    • 19:09 - 19:10

      ВОДЯНЕ КД

    • 19:15 - 19:20

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 19:33 - 19:34

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 19:40 -

      ІЛЬЇНКА ЗУП КД

  • 16:10

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • - 16:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:20 - 16:25

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 16:40 - 16:41

      КОМИШУВАХА АС

    • 16:58 - 16:59

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 17:12 - 17:16

      ОРІХІВ АС

    • 17:29 - 17:30

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 17:37 - 17:38

      ЄГОРІВКА ОР

    • 17:43 - 17:44

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 18:00 - 18:01

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 18:11 - 18:12

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 18:20 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 16:30

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 16:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:40 -

      ДНІПРО

  • 16:35

    Ежеднев

    НАДІЙНЕ РОЗ

    • - 16:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:45 - 16:50

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 17:04 - 17:05

      КОМИШУВАХА АС

    • 17:35 - 17:40

      ОРІХІВ АС

    • 17:53 - 17:54

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 18:25 - 18:30

      ПОЛОГИ АС

    • 19:07 - 19:10

      БІЛЬМАК АС

    • 19:16 - 19:17

      КОМИШ-ЗОРЯ БЛ

    • 19:30 - 19:31

      БІЛОЦЕРКІВКА БЛ

    • 20:28 -

      НАДІЙНЕ РОЗ

  • 16:45

    ПнЧтПтСбВс

    ПРИМОРСЬК АС

    • - 16:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 17:35 - 17:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 18:35 - 18:40

      ТОКМАК АС

    • 19:50 - 19:51

      БОЛГАРКА ПРМ

    • 19:56 - 19:57

      ВЯЧЕСЛАВКА ПРМ

    • 20:04 - 20:05

      МАРИНІВКА ПРМ

    • 20:11 - 20:12

      ЛОЗУВАТКА ПРМ

    • 20:15 - 20:16

      Н.ОЛЕКСІЇВКА ПРМ

    • 20:20 -

      ПРИМОРСЬК АС

  • 17:00

    Ежеднев

    НІКОПОЛЬ ДН

    • - 17:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 17:55 - 18:00

      ТОМАКІВКА ДН

    • 18:25 - 18:30

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 19:00 -

      НІКОПОЛЬ ДН

  • 17:00

    Ежеднев

    КИРИЛІВКА АС

    • - 17:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:00 - 18:01

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:11 - 19:15

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 20:25 -

      КИРИЛІВКА АС

  • 17:00

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • - 17:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:25 - 18:30

      ТОКМАК АС

    • 20:15 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 17:10

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 17:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 19:10 -

      ДНІПРО

  • 17:15

    Ежеднев

    ТОКМАК АС

    • - 17:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:05 - 18:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 18:55 -

      ТОКМАК АС

  • 17:15

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 17:05 - 17:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 19:10 -

      ДНІПРО

  • 17:20

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • - 17:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 17:30 - 17:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 17:58 - 18:02

      КОМИШУВАХА АС

    • 18:22 - 18:25

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 18:40 - 18:50

      ОРІХІВ АС

    • 19:06 - 19:07

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 19:16 - 19:17

      ЄГОРІВКА ОР

    • 19:26 - 19:27

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 19:36 - 19:37

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 19:53 - 19:54

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 20:08 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 17:20

    Через д

    ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНА

    • - 17:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:25 - 18:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:10 - 19:15

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 20:00 - 20:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 20:35 - 20:40

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 21:35 - 21:40

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 22:10 - 22:15

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 23:05 - 23:20

      КАХОВКА ХРС

    • 23:40 - 23:50

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 01:30 - 02:10

      ХЕРСОН ХРС

    • 03:30 - 03:35

      МИКОЛАЇВ

    • 05:14 - 05:15

      КОБЛЕВЕ МИК

    • 06:25 - 06:35

      ОДЕСА

    • 06:50 -

      ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНА

  • 17:25

    Ежеднев

    ФЕДОРІВКА ПОЛ

    • - 17:25

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 17:35 - 17:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 17:54 - 17:55

      КОМИШУВАХА АС

    • 18:25 - 18:30

      ОРІХІВ АС

    • 19:10 - 19:15

      ПОЛОГИ АС

    • 19:28 - 19:29

      КОСТЯНТИНІВКА ПОЛ

    • 19:33 - 19:34

      РЕШЕТИЛІВКА ПЛ

    • 19:38 - 19:39

      МЕЖИРІЧ ПЛ

    • 19:42 - 19:43

      НОВОСЕЛІВКА ПЛ

    • 19:45 - 19:46

      ШЕВЧЕНКА ПЛ

    • 19:55 -

      ФЕДОРІВКА ПОЛ

  • 17:30

    Пт

    ДНІПРО

    • - 17:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 19:25 -

      ДНІПРО

  • 17:30

    Ежеднев

    СИНЕЛЬНИКОВЕ ДНП

    • - 17:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 17:51 - 17:52

      МАТВІЇВКА ВЛ

    • 17:56 - 17:57

      ЛЮЦЕРНА ВЛ

    • 18:01 - 18:03

      МИХАЙЛІВКА ВЛН

    • 18:07 - 18:09

      СЕРГІЇВКА ВЛН

    • 18:11 - 18:13

      СОКОЛІВКА ВЛН

    • 18:27 - 18:30

      ПЕТРО-МИХАЙЛІВКА

    • 18:46 - 18:48

      ЗОЛОТОВЕ ДНП

    • 18:56 - 18:59

      ВАРВАРІВКА ДН

    • 19:14 - 19:16

      ШАХТНОЕ ДНП

    • 19:38 -

      СИНЕЛЬНИКОВЕ ДНП

  • 17:35

    Ежеднев

    ПРИМОРСЬК АС

    • - 17:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:35 - 18:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:55 - 20:00

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 20:29 - 20:30

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 20:43 - 20:44

      ВОЛОДИМИРІВКА ПРЗ

    • 21:30 -

      ПРИМОРСЬК АС

  • 17:45

    Ежеднев

    ПОКРОВСЬК ДОН

    • - 17:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 19:25 - 19:30

      ПОКРОВСЬКЕ ДН

    • 20:50 - 20:55

      КУРАХОВЕ ДОН

    • 21:55 -

      ПОКРОВСЬК ДОН

  • 17:55

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 17:55

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 20:05 -

      ДНІПРО

  • 18:00

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • - 18:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:10 - 18:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС4

    • 18:30 - 18:31

      КОМИШУВАХА АС

    • 18:47 - 18:48

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 19:00 - 19:05

      ОРІХІВ АС

    • 19:18 - 19:19

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 19:26 - 19:27

      ЄГОРІВКА ОР

    • 19:32 - 19:33

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 19:39 - 19:40

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 19:50 - 19:51

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 20:00 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 18:05

    Ежеднев

    ВЕСЕЛЕ АС

    • - 18:05

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:58 - 19:00

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:10 - 19:11

      ПЕРШОТРАВНЕВЕ ПВ

    • 19:14 - 19:15

      ШЕВЧЕНКА ПОВ ВАС

    • 19:28 - 19:29

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 20:01 - 20:02

      МАЛА БІЛОЗЕРКА 2В

    • 20:15 - 20:16

      Н.ОЛЕКСАНДРІВКА ВЕС

    • 20:27 -

      ВЕСЕЛЕ АС

  • 18:20

    Вс

    ДНІПРО

    • - 18:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 20:25 -

      ДНІПРО

  • 18:20

    Ежеднев

    ТИМОШІВКА МИХ

    • - 18:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:49 - 18:50

      ГРИГОРІВКА ЗП

    • 19:07 - 19:08

      КАМЯНСЬКЕ ВС

    • 19:15 - 19:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 20:00 - 20:01

      МИХАЙЛІВКА АС

    • 20:15 -

      ТИМОШІВКА МИХ

  • 18:30

    Ежеднев

    НІКОПОЛЬ ДН

    • - 18:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 19:25 - 19:30

      ТОМАКІВКА ДН

    • 19:55 - 20:00

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 20:30 -

      НІКОПОЛЬ ДН

  • 19:00

    ПнПт

    РОСТОВ-НА ДОНУ

    • - 19:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 20:30 - 20:45

      ДНІПРО

    • 23:55 - 00:05

      ХАРКІВ

    • 01:35 - 02:05

      ПЛЕТЕНІВКА ПП

    • 15:00 -

      РОСТОВ-НА ДОНУ

  • 19:30

    Вс

    ЧЕРНІГІВКА АС

    • - 19:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 20:35 - 20:36

      ВАСИЛІВКА АС

    • 20:48 - 20:49

      ШИРОКЕ ВС

    • 21:01 - 21:02

      НОВОГОРІВКА ТКМ

    • 21:11 - 21:12

      ПОКРОВСЬКЕ ТКМ

    • 21:20 - 21:21

      ТОКМАК АС

    • 21:46 - 21:47

      ОЧЕРЕТУВАТЕ ТКМ

    • 21:57 - 21:58

      НОВОМИХАЙЛІВКА ЧР

    • 22:12 - 22:13

      ПЕТРОПАВЛІВКА ЧРН

    • 22:14 - 22:15

      КРИЖЧЕНЕ ЧРН

    • 22:19 - 22:20

      НОВОКАЗАНКУВАТЕ ЧР

    • 22:25 - 22:26

      НОВОПОЛТАВКА ЧР

    • 22:35 -

      ЧЕРНІГІВКА АС

  • 19:40

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 19:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 21:10 -

      ДНІПРО

  • 20:10

    Ежеднев

    НІКОПОЛЬ ДН

    • - 20:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 20:55 - 21:00

      ТОМАКІВКА ДН

    • 21:25 - 21:30

      МАРГАНЕЦЬ ДНП

    • 22:20 -

      НІКОПОЛЬ ДН

  • 20:25

    Ежеднев

    КИЇВ

    • 20:20 - 20:25

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 22:05 - 22:20

      ДНІПРО

    • 00:25 - 00:30

      КРАСНОГРАД ХАР

    • 01:45 - 02:00

      ПОЛТАВА ПОЛ

    • 04:10 - 04:15

      ЛУБНИ ПЛТ

    • 05:00 - 05:05

      ПИРЯТИН ПОЛ

    • 07:00 - 07:02

      БОРИСПІЛЬ

    • 07:20 - 07:25

      БОРИСПІЛЬ АП

    • 07:45 -

      КИЇВ