Василівка АС

м. Василівка, вул.Соборна , 1-а

+38 (061) 757 41 99

  • Відправлення

    Період

    Кінцева станція

    Маршрут

  • 06:50

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 06:45 - 06:50

      ВАСИЛІВКА АС

    • 07:35 - 07:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:05 -

      ДНІПРО

  • 07:00

    Ежеднев

    МИРГОРОД ПЛТ

    • 06:55 - 07:00

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:10 - 08:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:10 - 10:35

      НОВОМОСКОВСЬК ДН

    • 11:25 - 11:30

      ПЕРЕЩЕПИНЕ ДН

    • 12:15 - 12:20

      КРАСНОГРАД ХАР

    • 12:45 - 12:50

      КАРЛІВКА ПОЛ

    • 14:10 - 14:20

      ПОЛТАВА ПОЛ

    • 15:15 - 15:20

      РЕШЕТИЛІВКА ПЛТ

    • 15:45 - 15:50

      БІЛОЦЕРКІВКА ПОЛТАВ

    • 16:20 - 16:25

      ВЕЛИКА БОГАЧКА ПОЛ

    • 17:00 -

      МИРГОРОД ПЛТ

  • 07:05

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • 07:00 - 07:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 07:40 - 07:45

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 08:25 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 07:10

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 07:05 - 07:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:00 - 08:10

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:00 -

      ДНІПРО

  • 07:15

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 07:05 - 07:15

      ВАСИЛІВКА АС

    • 07:50 - 07:55

      ТОКМАК АС

    • 08:15 - 08:16

      БАЛАШІВКА ЧРН

    • 08:17 - 08:18

      ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ЧР

    • 08:19 - 08:20

      ЛАНКОВЕ ЧРН

    • 08:26 - 08:27

      ВЛАДІВКА ЧРН

    • 08:44 - 08:45

      СТУЛЬНЕВЕ ЧР

    • 08:50 - 08:55

      ЧЕРНІГІВКА АС

    • 09:08 - 09:09

      ПРОСТОРЕ ЧР

    • 09:13 - 09:14

      РОЗІВКА ЧР

    • 09:17 - 09:18

      ТАРАСІВКА ЧР

    • 09:22 - 09:23

      ІЛЬЇНЕ ЧРН

    • 09:31 - 09:32

      ЗЕЛЕНІВКА ПРМ

    • 09:37 - 09:38

      ЮРЇВКА ПР

    • 09:43 - 09:44

      БОЛГАРКА ПОВ.ПРМ

    • 10:03 - 10:04

      ДМИТРІВКА БРД

    • 10:24 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 07:20

    Через д

    МОСКВА ТЕПЛСТАН

    • 07:10 - 07:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:10 - 08:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:15 - 10:30

      ДНІПРО

    • 14:15 - 14:20

      ХАРКІВ 4

    • 15:00 - 15:30

      ГОПТІВКА ПП

    • 17:35 - 17:40

      БЕЛГОРОД РОСІЯ

    • 18:40 - 18:45

      ОБОЯНЬ РОССИЯ

    • 20:25 - 20:30

      КУРСЬК РОС

    • 04:30 -

      МОСКВА ТЕПЛСТАН

  • 07:30

    Ежеднев

    ПРИМОРСЬК АС

    • 07:25 - 07:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:45 - 08:50

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:20 - 09:25

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 10:20 -

      ПРИМОРСЬК АС

  • 07:35

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 07:30 - 07:35

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:30 - 08:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:30 -

      ДНІПРО

  • 07:40

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:35 - 07:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:50 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 07:45

    Ежеднев

    КАХОВКА ХРС

    • 07:40 - 07:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:15 - 08:20

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:00 - 09:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:35 - 10:05

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 10:25 - 10:35

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 11:20 - 11:25

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 12:00 - 12:05

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 12:55 -

      КАХОВКА ХРС

  • 07:52

    Через д

    КИШИНІВ МОЛДОВА

    • 07:50 - 07:52

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:24 - 08:30

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:10 - 09:14

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:44 - 09:48

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 19:20 - 19:53

      МАЯКИ ТАМ УКР

    • 23:10 -

      КИШИНІВ МОЛДОВА

  • 07:52

    Через д

    КИШИНІВ МОЛДОВА

    • 07:50 - 07:52

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:24 - 08:30

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:10 - 09:14

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:44 - 09:48

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 10:01 - 10:06

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 12:10 - 12:15

      КАХОВКА ХРС

    • 12:25 - 12:30

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 14:00 - 14:15

      ХЕРСОН ХРС

    • 18:10 - 18:20

      ОДЕСА

    • 18:45 - 18:50

      ОДЕСА АЕРОПОРТ

    • 19:20 - 19:53

      МАЯКИ ТАМ УКР

    • 23:10 -

      КИШИНІВ МОЛДОВА

  • 07:55

    Ежеднев

    ГЕНІЧЕСЬК ХРС

    • 07:54 - 07:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 09:05 - 09:10

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:40 - 09:45

      ЯКИМІВКА АС

    • 11:10 -

      ГЕНІЧЕСЬК ХРС

  • 08:03

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 08:00 - 08:03

      ВАСИЛІВКА АС

    • 09:20 - 09:30

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:54 - 09:55

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 10:09 - 10:10

      ВОЛОДИМИРІВКА ПРЗ

    • 10:45 - 11:00

      ПРИМОРСЬК АС

    • 11:45 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 08:05

    Ежеднев

    К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 08:00 - 08:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:25 - 08:26

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 08:40 - 08:45

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:04 - 09:05

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 09:13 - 09:14

      ІВАНІВКА КД

    • 09:30 - 09:35

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:54 - 09:55

      ДНІПРОВКА КД

    • 10:15 -

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

  • 08:05

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:00 - 08:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 09:05 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 08:10

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:05 - 08:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 09:00 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 08:20

    Ежеднев

    ГЮНІВКА ВБ

    • 08:15 - 08:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:35 - 08:36

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 08:50 - 08:55

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:35 - 09:40

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 10:15 - 10:18

      В.БІЛОЗЕРКА АС

    • 10:40 -

      ГЮНІВКА ВБ

  • 08:25

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 08:24 - 08:25

      ВАСИЛІВКА АС

    • 09:25 - 09:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:10 -

      ДНІПРО

  • 08:40

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:35 - 08:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:52 - 08:53

      КАМ`ЯНСЬКЕ ВС

    • 09:30 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 08:45

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:40 - 08:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:05 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 08:50

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:45 - 08:50

      ВАСИЛІВКА АС

    • 09:50 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 09:05

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:00 - 09:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 09:20

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:15 - 09:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 09:32 - 09:33

      КАМ`ЯНСЬКЕ ВС

    • 10:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 09:30

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:29 - 09:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:30 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 09:40

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:35 - 09:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:40 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 09:40

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:35 - 09:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:40 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 09:40

    Ежеднев

    ОБІТОЧНЕ ЧР

    • 09:35 - 09:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:15 - 10:20

      ТОКМАК АС

    • 10:42 - 10:43

      ОЧЕРЕТУВАТЕ ТКМ

    • 10:53 - 10:54

      НОВОМИХАЙЛІВКА ЧР

    • 11:01 - 11:02

      ПЕТРОПАВЛІВКА ЧРН

    • 11:04 - 11:05

      КРИЖЧЕНЕ ЧРН

    • 11:10 - 11:11

      НОВОКАЗАНКУВАТЕ ЧР

    • 11:17 - 11:18

      НОВОПОЛТАВКА ЧР

    • 11:30 - 11:35

      ЧЕРНІГІВКА АС

    • 11:42 - 11:43

      ВЕРХНІЙ ТОКМАК СТ.ЧР

    • 11:49 - 11:50

      ВЕРХНІЙ ТОКМАК ЧРН

    • 11:56 - 11:57

      САЛТИЧІЯ ПОВ ЧРН

    • 12:00 -

      ОБІТОЧНЕ ЧР

  • 09:45

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:40 - 09:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:45 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 09:55

    Через д

    ХЕРСОН ХРС

    • 09:45 - 09:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:45 - 10:55

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:00 - 11:05

      БАЛКИ ВАС

    • 11:25 - 11:27

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 11:55 - 12:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:17 - 12:18

      ДНІПРОВКА КД

    • 12:40 - 13:00

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 13:13 - 13:15

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 14:05 - 14:15

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 14:50 - 14:55

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 15:50 - 16:00

      КАХОВКА ХРС

    • 16:20 - 16:30

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 17:14 - 17:15

      ТЯГИНКА ХРС

    • 18:10 -

      ХЕРСОН ХРС

  • 09:55

    Через д

    ХЕРСОН ХРС

    • 09:45 - 09:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:45 - 10:55

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:00 - 11:05

      БАЛКИ ВАС

    • 11:25 - 11:27

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 11:55 - 12:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:17 - 12:18

      ДНІПРОВКА КД

    • 12:40 - 13:00

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 13:13 - 13:15

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 14:05 - 14:15

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 14:50 - 14:55

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 15:50 - 16:00

      КАХОВКА ХРС

    • 16:20 - 16:30

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 17:14 - 17:15

      ТЯГИНКА ХРС

    • 18:10 -

      ХЕРСОН ХРС

  • 10:05

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 09:55 - 10:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:40 - 10:55

      ТОКМАК АС

    • 12:30 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 10:25

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:20 - 10:25

      ВАСИЛІВКА АС

    • 11:20 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 10:30

    Ежеднев

    ГЮНІВКА ВБ

    • 10:25 - 10:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:49 - 10:50

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 11:10 - 11:15

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:50 - 11:55

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:25 - 12:30

      В.БІЛОЗЕРКА АС

    • 12:45 -

      ГЮНІВКА ВБ

  • 10:50

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:48 - 10:50

      ВАСИЛІВКА АС

    • 11:50 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 10:55

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:50 - 10:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 11:55 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 11:05

    Ежеднев

    ВЕСЕЛЕ АС

    • 11:00 - 11:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 11:45 - 11:50

      МИХАЙЛІВКА АС

    • 12:10 - 12:11

      ТИМОШІВКА МИХ

    • 12:21 - 12:22

      МАТВІЇВКА ВЕС

    • 12:40 -

      ВЕСЕЛЕ АС

  • 11:10

    Через д

    ХАРКІВ

    • 11:05 - 11:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:05 - 12:30

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:15 - 14:30

      ДНІПРО

    • 15:15 - 15:20

      НОВОМОСКОВСЬК ДН

    • 16:05 - 16:10

      ПЕРЕЩЕПИНЕ ДН

    • 17:00 - 17:10

      КРАСНОГРАД ХАР

    • 19:10 -

      ХАРКІВ

  • 11:15

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:05 - 11:15

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:05 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 11:35

    Ежеднев

    МОЛОЧАНСЬК ТКМ

    • 11:30 - 11:35

      ВАСИЛІВКА АС

    • 11:47 - 11:48

      ШИРОКЕ ВС

    • 12:00 - 12:01

      НОВОГОРІВКА ТКМ

    • 12:10 - 12:11

      ПОКРОВСЬКЕ ТКМ

    • 12:20 - 12:25

      ТОКМАК АС

    • 12:36 - 12:37

      ВИНОГРАДНЕ ТКМ

    • 12:50 -

      МОЛОЧАНСЬК ТКМ

  • 11:40

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 11:35 - 11:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:35 - 12:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:20 -

      ДНІПРО

  • 11:45

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 11:43 - 11:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:40 - 12:50

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:30 -

      ДНІПРО

  • 11:45

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:40 - 11:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:45 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 11:50

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 11:45 - 11:50

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:30 - 12:35

      ТОКМАК АС

    • 14:30 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 11:55

    Ежеднев

    В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 11:50 - 11:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:20 - 12:21

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 12:35 - 12:40

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 13:25 - 13:35

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 14:05 - 14:10

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 14:25 -

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

  • 12:05

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:00 - 12:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:55 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 12:10

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:05 - 12:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 12:20

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:15 - 12:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:05 - 13:10

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 13:13 - 13:15

      БАЛКИ ВАС

    • 13:33 - 13:34

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 13:42 - 13:43

      ІВАНІВКА КД

    • 13:47 - 13:48

      НОВОВОДЯНЕ ПОВ КД

    • 14:00 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 12:20

    Ежеднев

    ТОКМАК АС

    • 12:15 - 12:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:00 -

      ТОКМАК АС

  • 12:20

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:15 - 12:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 12:30

    Ежеднев

    МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 12:25 - 12:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:35 -

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

  • 12:45

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 12:40 - 12:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:30 - 13:35

      ТОКМАК АС

    • 15:15 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 12:45

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:40 - 12:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:15 - 13:20

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 14:05 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 12:55

    Ежеднев

    ПРИМОРСЬК АС

    • 12:50 - 12:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:05 - 14:15

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 14:50 - 14:55

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 15:20 - 15:21

      БОТІЄВЕ ПРЗ

    • 15:35 - 15:37

      РАЙНІВКА ПРМ

    • 15:47 - 15:48

      ОРЛІВКА ПРМ

    • 15:58 - 15:59

      ІНЗІВКА ПРМ

    • 16:14 - 16:15

      ЛОЗУВАТКА ПРМ

    • 16:20 - 16:21

      Н.ОЛЕКСІЇВКА ПРМ

    • 16:26 - 16:27

      Н.ОЛЕКСІЇВКА ПОВ ПР

    • 16:45 -

      ПРИМОРСЬК АС

  • 13:00

    Ежеднев

    ПЕТРОВСЬКЕ КД

    • 12:55 - 13:00

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:30 - 13:35

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 13:38 - 13:39

      БАЛКИ ВАС

    • 14:02 - 14:03

      НОВОВОДЯНЕ КД

    • 14:15 - 14:20

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 14:43 - 14:50

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 15:00 - 15:01

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 15:06 - 15:07

      ОЛЕКСІЇВКА 1 ЗУП КД

    • 15:12 - 15:13

      ІЛЬЇНКА ЗУП КД

    • 15:20 -

      ПЕТРОВСЬКЕ КД

  • 13:10

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:05 - 13:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 13:20

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 13:15 - 13:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:25 - 14:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:55 -

      ДНІПРО

  • 13:20

    Ежеднев

    КИРИЛІВКА АС

    • 13:15 - 13:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:47 - 14:50

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 15:15 - 15:20

      ЯКИМІВКА АС

    • 16:20 -

      КИРИЛІВКА АС

  • 13:25

    Ежеднев

    ВЕСЕЛЕ АС

    • 13:20 - 13:25

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:35 - 13:36

      ПЕРШОТРАВНЕВЕ ПВ

    • 13:40 - 13:41

      ШЕВЧЕНКА ПОВ ВАС

    • 13:53 - 13:54

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 14:25 - 14:26

      МАЛА БІЛОЗЕРКА2 ВЕ

    • 14:44 - 14:45

      Н.ОЛЕКСАНДРІВКА ВЕС

    • 15:00 -

      ВЕСЕЛЕ АС

  • 13:30

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 13:25 - 13:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:15 - 14:20

      ТОКМАК АС

    • 16:05 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 13:55

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 13:50 - 13:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:37 - 14:40

      ТОКМАК АС

    • 16:20 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 14:00

    ПнЧтПтСбВс

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:55 - 14:00

      ВАСИЛІВКА АС

    • 15:00 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 14:20

    Ежеднев

    КИРИЛІВКА АС

    • 14:12 - 14:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:26 - 14:27

      ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ ВАС

    • 14:33 - 14:34

      ЛЮБИМІВКА МИХ

    • 14:47 - 14:48

      ВИСОКЕ МИХ

    • 15:30 - 15:40

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 16:10 - 16:15

      ЯКИМІВКА АС

    • 16:33 - 16:34

      МАЛА ТЕРНІВКА ЯКМ

    • 16:41 - 16:42

      ШЕЛЮГИ ЯК

    • 17:04 - 17:05

      ОХРІМІВКА ЯКМ

    • 17:13 - 17:14

      КОСИХ ЯК

    • 17:18 - 17:19

      ЛИМАНСЬКЕ ЯКМ

    • 17:35 -

      КИРИЛІВКА АС

  • 14:25

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 14:20 - 14:25

      ВАСИЛІВКА АС

    • 15:00 - 15:10

      ТОКМАК АС

    • 17:00 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 14:45

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:40 - 14:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 15:45 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 14:50

    ПнВтСрЧтПтСб

    СВІТЛОДОЛИНСЬКЕ М

    • 14:45 - 14:50

      ВАСИЛІВКА АС

    • 15:30 - 15:35

      ТОКМАК АС

    • 15:53 - 15:54

      МОЛОЧАНСЬК ТКМ

    • 15:59 - 16:00

      ЛЕВАДНЕ ТКМ

    • 16:05 - 16:06

      ДОЛИНА ТКМ

    • 16:12 - 16:13

      РИБАЛІВКА ТКМ

    • 16:17 - 16:18

      ЛЮБИМІВКА ТКМ

    • 16:25 -

      СВІТЛОДОЛИНСЬКЕ М

  • 14:55

    Ежеднев

    ВЕРХНІЙ РОГАЧИК

    • 14:50 - 14:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 15:15 - 15:16

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 15:30 - 15:35

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 15:39 - 15:40

      БАЛКИ ВАС

    • 15:56 - 15:57

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 16:15 - 16:16

      ДНІПРОВКА КД

    • 16:35 - 16:40

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 16:56 - 16:57

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 17:11 - 17:12

      УШКАЛКА ХРС

    • 17:35 - 17:37

      ПЕРВОМАЇВКА ХРС

    • 18:05 -

      ВЕРХНІЙ РОГАЧИК

  • 15:00

    Ежеднев

    НИЖНІ СЕРОГОЗИ ХРС

    • 14:55 - 15:00

      ВАСИЛІВКА АС

    • 16:05 - 16:15

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:15 - 18:20

      ІВАНІВКА ХРС

    • 18:50 -

      НИЖНІ СЕРОГОЗИ ХРС

  • 15:10

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 15:05 - 15:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 16:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 15:30

    Ежеднев

    ГЕНІЧЕСЬК ХРС

    • 15:25 - 15:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 16:35 - 16:45

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:35 -

      ГЕНІЧЕСЬК ХРС

  • 15:35

    Ежеднев

    СТЕПАНІВКА1 ПРЗ

    • 15:33 - 15:35

      ВАСИЛІВКА АС

    • 15:42 - 15:43

      ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ ВАС

    • 15:49 - 15:50

      ЛЮБИМІВКА МИХ

    • 16:03 - 16:04

      ВИСОКЕ МИХ

    • 16:45 - 16:50

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 17:00 - 17:05

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-2

    • 17:40 - 17:45

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 17:52 - 17:53

      ТАВРІЙСЬКЕ ПЗ

    • 17:57 - 17:58

      ДІВНИНСЬКЕ ПРЗ

    • 18:01 - 18:02

      ГЕОРГІЇВКА ПЗ

    • 18:09 - 18:10

      Н.КОСТЯНТИНІВКА ПРЗ

    • 18:17 - 18:18

      ЧКАЛОВЕ ПЗ

    • 18:25 - 18:26

      МИРОНІВКА ПЗ

    • 18:30 -

      СТЕПАНІВКА1 ПРЗ

  • 15:55

    Ежеднев

    КИРИЛІВКА АС

    • 15:50 - 15:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 17:05 - 17:10

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:25 -

      КИРИЛІВКА АС

  • 16:05

    ПнВтСрЧтПтСб

    ТОКМАК АС

    • 16:00 - 16:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 16:45 -

      ТОКМАК АС

  • 16:20

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:15 - 16:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 17:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 16:30

    Ежеднев

    МОЛОЧАНСЬК ТКМ

    • 16:25 - 16:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 17:10 - 17:15

      ТОКМАК АС

    • 17:45 -

      МОЛОЧАНСЬК ТКМ

  • 16:35

    Ежеднев

    В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 16:30 - 16:35

      ВАСИЛІВКА АС

    • 17:20 - 17:30

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 17:47 - 17:52

      НОВОДНІПРОВКА КД

    • 18:30 - 18:35

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 18:55 - 18:56

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 19:34 - 19:35

      ПЕРВОМАЇВКА ХРС

    • 19:59 - 20:00

      МАЛА ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 20:18 -

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

  • 16:45

    Ежеднев

    ДОБРОВОЛЬЧЕСЬКЕ В

    • 16:40 - 16:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 17:03 - 17:04

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 17:15 - 17:20

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 17:36 - 17:37

      МАЛА БІЛОЗЕРКА2 ВЕ

    • 18:07 - 18:12

      ВЕСЕЛЕ АС

    • 18:33 - 18:34

      МЕНЧИКУРИ ВЕС

    • 18:44 - 18:45

      ЧКАЛОВЕ ВЕ

    • 19:05 -

      ДОБРОВОЛЬЧЕСЬКЕ В

  • 16:45

    Ежеднев

    МИКОЛАЇВКА 1 ПРЗ

    • 16:43 - 16:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 17:50 - 17:55

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:34 - 18:36

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 18:55 - 18:56

      НОВОВАСИЛІВКА ПРЗ

    • 19:01 - 19:02

      ФЕДОРІВКА ПРЗ

    • 19:14 - 19:15

      ВОЛОДИМИРІВКА ПРЗ

    • 19:21 - 19:22

      БОГДАНІВКА ПЗ

    • 19:26 - 19:27

      СТЕПАНІВКА 2 ПРЗ

    • 19:40 -

      МИКОЛАЇВКА 1 ПРЗ

  • 16:51

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:00 - 16:15

      ВАСИЛІВКА АС

    • 17:00 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 17:40

    ПнЧтПтСбВс

    ПРИМОРСЬК АС

    • 17:35 - 17:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 18:35 - 18:40

      ТОКМАК АС

    • 19:50 - 19:51

      БОЛГАРКА ПРМ

    • 19:56 - 19:57

      ВЯЧЕСЛАВКА ПРМ

    • 20:04 - 20:05

      МАРИНІВКА ПРМ

    • 20:11 - 20:12

      ЛОЗУВАТКА ПРМ

    • 20:15 - 20:16

      Н.ОЛЕКСІЇВКА ПРМ

    • 20:20 -

      ПРИМОРСЬК АС

  • 18:01

    Ежеднев

    КИРИЛІВКА АС

    • 18:00 - 18:01

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:11 - 19:15

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 20:25 -

      КИРИЛІВКА АС

  • 18:10

    Ежеднев

    ТОКМАК АС

    • 18:05 - 18:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 18:55 -

      ТОКМАК АС

  • 18:20

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:15 - 18:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:20 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 18:25

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:20 - 18:25

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:25 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 18:30

    Через д

    ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНА

    • 18:25 - 18:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:10 - 19:15

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 20:00 - 20:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 20:35 - 20:40

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 21:35 - 21:40

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 22:10 - 22:15

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 23:05 - 23:20

      КАХОВКА ХРС

    • 23:40 - 23:50

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 01:30 - 02:10

      ХЕРСОН ХРС

    • 03:30 - 03:35

      МИКОЛАЇВ

    • 05:14 - 05:15

      КОБЛЕВЕ МИК

    • 06:25 - 06:35

      ОДЕСА

    • 06:50 -

      ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНА

  • 18:40

    Ежеднев

    ПРИМОРСЬК АС

    • 18:35 - 18:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:55 - 20:00

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 20:29 - 20:30

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 20:44 - 20:44

      ВОЛОДИМИРІВКА ПРЗ

    • 21:30 -

      ПРИМОРСЬК АС

  • 18:55

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:50 - 18:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:55 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 19:00

    Ежеднев

    ВЕСЕЛЕ АС

    • 18:58 - 19:00

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:10 - 19:11

      ПЕРШОТРАВНЕВЕ ПВ

    • 19:14 - 19:15

      ШЕВЧЕНКА ПОВ ВАС

    • 19:28 - 19:29

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 20:01 - 20:02

      МАЛА БІЛОЗЕРКА2 ВЕ

    • 20:15 - 20:16

      Н.ОЛЕКСАНДРІВКА ВЕС

    • 20:27 -

      ВЕСЕЛЕ АС

  • 19:20

    Ежеднев

    ТИМОШІВКА МИХ

    • 19:15 - 19:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 20:00 - 20:01

      МИХАЙЛІВКА АС

    • 20:15 -

      ТИМОШІВКА МИХ

  • 19:25

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 19:20 - 19:25

      ВАСИЛІВКА АС

    • 20:20 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 20:36

    Вс

    ЧЕРНІГІВКА АС

    • 20:35 - 20:36

      ВАСИЛІВКА АС

    • 20:48 - 20:49

      ШИРОКЕ ВС

    • 21:01 - 21:02

      НОВОГОРІВКА ТКМ

    • 21:11 - 21:12

      ПОКРОВСЬКЕ ТКМ

    • 21:20 - 21:21

      ТОКМАК АС

    • 21:47 - 21:46

      ОЧЕРЕТУВАТЕ ТКМ

    • 21:57 - 21:58

      НОВОМИХАЙЛІВКА ЧР

    • 22:12 - 22:13

      ПЕТРОПАВЛІВКА ЧРН

    • 22:14 - 22:15

      КРИЖЧЕНЕ ЧРН

    • 22:19 - 22:20

      НОВОКАЗАНКУВАТЕ ЧР

    • 22:25 - 22:26

      НОВОПОЛТАВКА ЧР

    • 22:35 -

      ЧЕРНІГІВКА АС

  • 21:05

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 21:00 - 21:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 21:55 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 21:15

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 21:10 - 21:15

      ВАСИЛІВКА АС

    • 22:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1