Оріхів АС

м. Оріхів, вул.Запорізька, 23-а

+38 (061) 414 33 43

  • Відправлення

    Період

    Кінцева станція

    Маршрут

  • 06:15

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 06:10 - 06:15

      ОРІХІВ АС

    • 06:45 - 06:48

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 07:08 - 07:12

      КОМИШУВАХА АС

    • 07:50 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 06:35

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 06:30 - 06:35

      ОРІХІВ АС

    • 06:47 - 06:48

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 07:04 - 07:15

      КОМИШУВАХА АС

    • 07:30 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 07:00

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 06:59 - 07:00

      ОРІХІВ АС

    • 07:12 - 07:13

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 07:29 - 07:30

      КОМИШУВАХА АС

    • 08:00 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 07:15

    Ежеднев

    МАРІУПОЛЬ ДОН

    • 07:10 - 07:15

      ОРІХІВ АС

    • 08:05 - 08:25

      ПОЛОГИ АС

    • 09:05 - 09:10

      БІЛЬМАК АС

    • 09:50 - 09:55

      РОЗІВКА АС

    • 11:05 -

      МАРІУПОЛЬ ДОН

  • 07:20

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:15 - 07:20

      ОРІХІВ АС

    • 07:33 - 07:34

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 07:49 - 07:50

      КОМИШУВАХА АС

    • 08:20 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 07:35

    ПнВтСрЧтПтСб

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:34 - 07:35

      ОРІХІВ АС

    • 07:48 - 07:49

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 08:04 - 08:05

      КОМИШУВАХА АС

    • 08:35 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 07:45

    Ежеднев

    МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 07:40 - 07:45

      ОРІХІВ АС

    • 07:52 - 07:53

      НОВОДАНИЛІВКА ОР

    • 08:06 - 08:07

      РОБОТИНЕ ТКМ

    • 08:12 - 08:13

      НОВОПРОКОПІВКА ТК

    • 08:18 - 08:19

      ІЛЬЧЕНКОВЕ ТКМ

    • 08:22 - 08:23

      СОЛОДКА БАЛКА ТКМ

    • 08:31 - 08:32

      ЧЕРВОНОГІРКА ТК

    • 08:40 - 08:45

      ТОКМАК АС

    • 08:56 - 08:57

      КУТУЗІВКА ТКМ

    • 09:03 - 09:04

      МОЛОЧАНСЬК ТКМ

    • 09:08 - 09:09

      ЛЕВАДНЕ ТКМ

    • 09:14 - 09:15

      ДОЛИНА ТКМ

    • 09:21 - 09:22

      РИБАЛІВКА ТКМ

    • 09:25 - 09:26

      ЛЮБИМІВКА ТКМ

    • 09:32 - 09:33

      СВІТЛОДОЛИНСЬКЕ М

    • 09:36 - 09:37

      КАМ`ЯНСЬКЕ МЕЛ.

    • 09:41 - 09:42

      ПРИЛУКІВКА МЕЛ

    • 09:46 - 09:47

      ТРАВНЕВЕ МЕЛ

    • 09:52 - 09:53

      ЗАРІЧНЕ МЕЛ

    • 09:59 - 10:00

      ТЕРПІННЯ МЕЛ

    • 10:05 - 10:06

      ПІВНІЧНЕ МЕЛ

    • 10:09 - 10:10

      РІВНЕ МЕЛ

    • 10:13 - 10:14

      СЕМЕНІВКА МЕЛ

    • 10:30 -

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

  • 08:05

    Ежеднев

    УСПЕНІВКА ГП

    • 08:00 - 08:05

      ОРІХІВ АС

    • 08:16 - 08:17

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 08:22 - 08:23

      ЄГОРІВКА ОР

    • 08:26 - 08:27

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 08:31 - 08:32

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 08:39 - 08:40

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 08:45 - 08:50

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 08:57 - 08:58

      ЯБЛУКОВЕ ГП

    • 09:15 -

      УСПЕНІВКА ГП

  • 08:15

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:10 - 08:15

      ОРІХІВ АС

    • 08:45 - 08:46

      КОМИШУВАХА АС

    • 09:20 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 08:25

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 08:22 - 08:25

      ОРІХІВ АС

    • 09:15 - 09:20

      ПОЛОГИ АС

    • 09:55 - 09:56

      БІЛЬМАК АС

    • 11:35 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 08:50

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 08:45 - 08:50

      ОРІХІВ АС

    • 09:03 - 09:04

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 09:11 - 09:12

      ЄГОРІВКА ОР

    • 09:17 - 09:18

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 09:24 - 09:25

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 09:35 - 09:36

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 09:45 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 09:05

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:00 - 09:05

      ОРІХІВ АС

    • 09:19 - 09:20

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 09:36 - 09:37

      КОМИШУВАХА АС

    • 10:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 09:10

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:05 - 09:10

      ОРІХІВ АС

    • 09:25 - 09:26

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 09:45 - 09:46

      КОМИШУВАХА АС

    • 10:20 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 09:25

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 09:20 - 09:25

      ОРІХІВ АС

    • 10:30 - 10:45

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:10 -

      ДНІПРО

  • 09:25

    Ежеднев

    МАРІУПОЛЬ ДОН

    • 09:20 - 09:25

      ОРІХІВ АС

    • 10:10 - 10:15

      ПОЛОГИ АС

    • 11:15 - 11:20

      БІЛЬМАК АС

    • 12:10 - 12:15

      РОЗІВКА АС

    • 13:25 -

      МАРІУПОЛЬ ДОН

  • 09:55

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 09:45 - 09:55

      ОРІХІВ АС

    • 10:11 - 10:12

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 10:21 - 10:22

      ЄГОРІВКА ОР

    • 10:31 - 10:32

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 10:41 - 10:42

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 10:58 - 10:59

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 11:10 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 10:10

    ПнВтСрЧтПтСб

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 10:05 - 10:10

      ОРІХІВ АС

    • 10:13 - 10:14

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 10:21 - 10:22

      ЄГОРІВКА ОР

    • 10:27 - 10:28

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 10:34 - 10:35

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 10:45 - 10:46

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 10:55 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 10:30

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 10:00 - 10:30

      ОРІХІВ АС

    • 11:04 - 11:09

      КОМИШУВАХА АС

    • 11:45 - 12:00

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 13:55 -

      ДНІПРО

  • 10:35

    Ежеднев

    ПОЛОГИ АС

    • 10:30 - 10:35

      ОРІХІВ АС

    • 10:51 - 10:52

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 11:05 - 11:06

      НОВОКАРЛІВКА ПЛ

    • 11:16 - 11:17

      ІНЖЕНЕРНЕ ПЛ

    • 11:30 -

      ПОЛОГИ АС

  • 11:05

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 11:00 - 11:05

      ОРІХІВ АС

    • 11:18 - 11:19

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 12:10 - 12:20

      ПОЛОГИ АС

    • 12:39 - 12:40

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПО

    • 12:54 - 12:55

      ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ БЛ

    • 13:05 - 13:06

      ОЛЕКСІЇВКА БЛ

    • 13:07 - 13:08

      СМИРНОВЕ БЛ

    • 13:24 - 13:25

      АНДРІЇВКА БРД

    • 13:39 - 13:40

      СОФІЇВКА БРД

    • 13:59 - 14:00

      НОВОВАСИЛІВКА БРД

    • 14:20 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 11:15

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 11:10 - 11:15

      ОРІХІВ АС

    • 11:28 - 11:29

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 11:36 - 11:37

      ЄГОРІВКА ОР

    • 11:42 - 11:43

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 11:49 - 11:50

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 12:00 - 12:01

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 12:10 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 11:30

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:25 - 11:30

      ОРІХІВ АС

    • 11:47 - 11:48

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 12:09 - 12:10

      КОМИШУВАХА АС

    • 12:45 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 11:50

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:40 - 11:50

      ОРІХІВ АС

    • 12:02 - 12:03

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 12:20 - 12:21

      КОМИШУВАХА АС

    • 12:50 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 12:10

    ПнВтСрЧтПтСб

    ПОЛОГИ ПЛ

    • 12:09 - 12:10

      ОРІХІВ АС

    • 12:23 - 12:24

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 12:54 - 12:55

      ПОЛОГИ АС

    • 13:04 -

      ПОЛОГИ ПЛ

  • 12:50

    Ежеднев

    ЧЕРНІГІВКА АС

    • 12:45 - 12:50

      ОРІХІВ АС

    • 13:01 - 13:02

      НОВОДАНИЛІВКА ОР

    • 13:14 - 13:15

      РОБОТИНЕ ТКМ

    • 13:19 - 13:20

      НОВОПРОКОПІВКА ТК

    • 13:25 - 13:26

      ІЛЬЧЕНКОВЕ ТКМ

    • 13:28 - 13:29

      СОЛОДКА БАЛКА ТКМ

    • 13:31 - 13:32

      НОВЕ ПОВ ТК

    • 13:34 - 13:35

      ЧЕРВОНОГІРКА П ТК

    • 13:45 - 13:50

      ТОКМАК АС

    • 14:13 - 14:14

      ОЧЕРЕТУВАТЕ ТКМ

    • 14:24 - 14:25

      НОВОМИХАЙЛІВКА ЧР

    • 14:33 - 14:34

      ПЕТРОПАВЛІВКА ЧРН

    • 14:37 - 14:38

      КРИЖЧЕНЕ ЧРН

    • 14:45 - 14:46

      НОВОКАЗАНКУВАТЕ ЧР

    • 15:00 -

      ЧЕРНІГІВКА АС

  • 13:00

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:55 - 13:00

      ОРІХІВ АС

    • 13:13 - 13:14

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 13:29 - 13:30

      КОМИШУВАХА АС

    • 14:00 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 13:00

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 12:55 - 13:00

      ОРІХІВ АС

    • 13:25 - 13:26

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 13:34 - 13:35

      ЄГОРІВКА ОР

    • 13:43 - 13:44

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 13:54 - 13:55

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 14:03 - 14:04

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 14:25 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 13:11

    Ежеднев

    ПОЛОГИ АС

    • 13:08 - 13:11

      ОРІХІВ АС

    • 13:25 - 13:26

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 13:42 - 13:43

      НОВОКАРЛІВКА ПЛ

    • 13:50 - 13:51

      ІНЖЕНЕРНЕ ПЛ

    • 13:57 - 13:58

      АБРАЗИВНИЙ ЗУП ПОЛ

    • 14:05 -

      ПОЛОГИ АС

  • 13:45

    Ежеднев

    ПОЛОГИ АС

    • 13:40 - 13:45

      ОРІХІВ АС

    • 14:25 -

      ПОЛОГИ АС

  • 14:03

    Ежеднев

    УСПЕНІВКА ГП

    • 14:00 - 14:03

      ОРІХІВ АС

    • 14:14 - 14:15

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 14:20 - 14:21

      ЄГОРІВКА ОР

    • 14:24 - 14:25

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 14:29 - 14:30

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 14:37 - 14:38

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 14:43 - 14:45

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 14:52 - 14:53

      ЯБЛУКОВЕ ГП

    • 15:00 -

      УСПЕНІВКА ГП

  • 14:10

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:00 - 14:10

      ОРІХІВ АС

    • 14:25 - 14:28

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 14:48 - 14:52

      КОМИШУВАХА АС

    • 15:30 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 14:25

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 14:20 - 14:25

      ОРІХІВ АС

    • 14:29 - 14:30

      НОВОДАНИЛІВКА ОР

    • 14:41 - 14:42

      РОБОТИНЕ ТКМ

    • 14:49 - 14:50

      НОВОПРОКОПІВКА ТК

    • 15:15 - 15:20

      ТОКМАК АС

    • 15:32 - 15:33

      ЛУГІВКА ТКМ

    • 15:41 - 15:42

      ОСТРИКІВКА ТКМ

    • 15:45 - 15:46

      ПРИБРЕЖНЕ ЗУП ТК

    • 16:11 - 16:12

      СТУЛЬНЕВЕ ЧР

    • 16:20 - 16:25

      ЧЕРНІГІВКА АС

    • 16:44 - 16:45

      ПРОСТОРЕ ЧР

    • 16:51 - 16:52

      РОЗІВКА ЧР

    • 16:58 - 16:59

      ТАРАСІВКА ЧР

    • 17:06 - 17:07

      ІЛЬЇНЕ ЧРН

    • 17:15 - 17:16

      ЗЕЛЕНІВКА ПРМ

    • 17:20 - 17:21

      ЮРЇВКА ПР

    • 17:28 - 17:29

      БОЛГАРКА ПОВ.ПРМ

    • 17:48 - 17:49

      ДМИТРІВКА БРД

    • 18:10 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 14:45

    Ежеднев

    ЛЮБИМІВКА ГП

    • 14:40 - 14:45

      ОРІХІВ АС

    • 14:59 - 15:00

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 15:09 - 15:10

      ЄГОРІВКА ОР

    • 15:16 - 15:17

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 15:26 - 15:27

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 15:39 - 15:40

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 15:50 - 16:00

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 16:05 - 16:06

      ЗАТИШШЯ ГП

    • 16:10 - 16:11

      ВЕСЕЛЕ ГП

    • 16:16 - 16:17

      МАЛИНІВКА ГП

    • 16:23 - 16:24

      НОВОЗЛАТОПІЛЬ ГП

    • 16:26 - 16:27

      ВИШНЕВЕ ГП

    • 16:29 - 16:30

      СТЕПОВЕ ГП

    • 16:38 - 16:39

      РЕМІВКА ГП

    • 16:45 -

      ЛЮБИМІВКА ГП

  • 15:20

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 15:15 - 15:20

      ОРІХІВ АС

    • 15:55 - 16:00

      КОМИШУВАХА АС

    • 16:40 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 15:35

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 15:30 - 15:35

      ОРІХІВ АС

    • 15:49 - 15:50

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 16:15 - 16:20

      ПОЛОГИ АС

    • 16:57 - 16:58

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ П

    • 17:14 - 17:15

      ГУСАРКА БЛ

    • 17:30 - 17:35

      БІЛЬМАК АС

    • 17:43 - 17:44

      КОМИШ-ЗОРЯ БЛ

    • 17:56 - 17:57

      БЛАГОВІЩЕНКА БЛ

    • 18:03 - 18:04

      ЛАНЦЕВЕ БЛ

    • 18:17 - 18:18

      БЕРЕСТОВЕ БРД

    • 18:39 - 18:40

      ТРОЇЦЬКЕ БРД

    • 18:48 - 18:49

      МИКОЛАЇВКА БРД

    • 19:04 - 19:05

      ОСИПЕНКО ПОВ БРД

    • 19:30 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 15:40

    ПнВтСрЧтПтСб

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 15:39 - 15:40

      ОРІХІВ АС

    • 15:52 - 15:53

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 15:59 - 16:00

      ЄГОРІВКА ОР

    • 16:04 - 16:05

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 16:10 - 16:11

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 16:20 - 16:21

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 16:30 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 15:45

    Ежеднев

    ПОЛОГИ АС

    • 15:40 - 15:45

      ОРІХІВ АС

    • 15:59 - 16:00

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 16:13 - 16:14

      НОВОКАРЛІВКА ПЛ

    • 16:26 - 16:27

      ІНЖЕНЕРНЕ ПЛ

    • 16:40 -

      ПОЛОГИ АС

  • 15:55

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 15:45 - 15:55

      ОРІХІВ АС

    • 16:09 - 16:10

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 16:28 - 16:29

      КОМИШУВАХА АС

    • 17:05 - 17:15

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 19:10 -

      ДНІПРО

  • 16:15

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 16:10 - 16:15

      ОРІХІВ АС

    • 16:29 - 16:30

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 17:05 - 17:10

      ПОЛОГИ АС

    • 17:26 - 17:27

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПО

    • 17:39 - 17:40

      ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ БЛ

    • 17:49 - 17:50

      ОЛЕКСІЇВКА БЛ

    • 17:52 - 17:53

      СМИРНОВЕ БЛ

    • 18:06 - 18:07

      АНДРІЇВКА БРД

    • 18:19 - 18:20

      ШЕВЧЕНКОВЕ БР

    • 18:22 - 18:23

      ОЛЕНІВКА БР

    • 18:25 - 18:26

      ДОЛИНСЬКЕ БР

    • 18:28 - 18:29

      ЄЛІЗАВЕТІВКА ПР

    • 18:32 - 18:33

      ЄЛІЗАВЕТІВКА СТА.ПР

    • 18:36 - 18:37

      БОЛГАРКА ПОВ.ПРМ

    • 18:40 - 18:41

      ПІДГІРНЕ ПР

    • 18:54 - 08:55

      ДМИТРІВКА БРД

    • 19:20 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 16:40

    Ежеднев

    МАРІУПОЛЬ ДОН

    • 16:30 - 16:40

      ОРІХІВ АС

    • 16:55 - 17:00

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 17:35 - 18:05

      ПОЛОГИ АС

    • 18:25 - 18:27

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПО

    • 18:55 - 19:00

      БІЛЬМАК АС

    • 19:45 - 19:50

      РОЗІВКА АС

    • 21:00 -

      МАРІУПОЛЬ ДОН

  • 16:45

    Вс

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 16:35 - 16:45

      ОРІХІВ АС

    • 17:45 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 16:57

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 16:52 - 16:57

      ОРІХІВ АС

    • 17:10 - 17:11

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 17:18 - 17:19

      ЄГОРІВКА ОР

    • 17:24 - 17:25

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 17:31 - 17:32

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 17:41 - 17:42

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 17:50 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 17:05

    Ежеднев

    БІЛЬМАК АС

    • 17:00 - 17:05

      ОРІХІВ АС

    • 17:15 - 17:16

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 17:45 - 17:50

      ПОЛОГИ АС

    • 18:06 - 18:07

      КІНСЬКІ РОЗДОРИ ПО

    • 18:16 - 18:17

      ГУСАРКА БЛ

    • 18:30 -

      БІЛЬМАК АС

  • 17:16

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 17:12 - 17:16

      ОРІХІВ АС

    • 17:29 - 17:30

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 17:37 - 17:38

      ЄГОРІВКА ОР

    • 17:43 - 17:44

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 18:00 - 18:01

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 18:11 - 18:12

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 18:20 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 17:30

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:15 - 18:20

      ОРІХІВ АС

    • 18:32 - 18:33

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 18:45 - 18:50

      КОМИШУВАХА АС

    • 19:25 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 17:40

    Ежеднев

    НАДІЙНЕ РОЗ

    • 17:35 - 17:40

      ОРІХІВ АС

    • 17:53 - 17:54

      МАЛА ТОКМАЧКА ОР

    • 18:25 - 18:30

      ПОЛОГИ АС

    • 19:07 - 19:10

      БІЛЬМАК АС

    • 19:16 - 19:17

      КОМИШ-ЗОРЯ БЛ

    • 19:30 - 19:31

      БІЛОЦЕРКІВКА БЛ

    • 20:28 -

      НАДІЙНЕ РОЗ

  • 18:10

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:05 - 18:10

      ОРІХІВ АС

    • 19:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 18:30

    Ежеднев

    ФЕДОРІВКА ПОЛ

    • 18:25 - 18:30

      ОРІХІВ АС

    • 19:10 - 19:15

      ПОЛОГИ АС

    • 19:28 - 19:29

      КОСТЯНТИНІВКА ПОЛ

    • 19:33 - 19:34

      РЕШЕТИЛІВКА ПЛ

    • 19:38 - 19:39

      МЕЖИРІЧ ПЛ

    • 19:42 - 19:43

      НОВОСЕЛІВКА ПЛ

    • 19:45 - 19:46

      ШЕВЧЕНКА ПЛ

    • 19:55 -

      ФЕДОРІВКА ПОЛ

  • 18:50

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 18:40 - 18:50

      ОРІХІВ АС

    • 19:06 - 19:07

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 19:16 - 19:17

      ЄГОРІВКА ОР

    • 19:26 - 19:27

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 19:36 - 19:37

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 19:53 - 19:54

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 20:05 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 19:05

    Ежеднев

    ГУЛЯЙПОЛЕ АС

    • 19:00 - 19:05

      ОРІХІВ АС

    • 19:18 - 19:19

      ОМЕЛЬНИК ОР

    • 19:26 - 19:27

      ЄГОРІВКА ОР

    • 19:32 - 19:33

      НОВОСЕЛІВКА ОР

    • 19:39 - 19:40

      ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ ГП

    • 19:50 - 19:51

      ЗАЛІЗНИЧНЕ ГП

    • 20:00 -

      ГУЛЯЙПОЛЕ АС

  • 19:10

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 19:05 - 19:10

      ОРІХІВ АС

    • 19:25 - 19:26

      ТАВРІЙСЬКЕ ОР

    • 19:41 - 19:42

      КОМИШУВАХА АС

    • 20:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1