Мелітополь АС-1

м. Мелітополь, вул.Інтеркультурна, 204-а

+38 (061) 926 32 41

  • Відправлення

    Період

    Кінцева станція

    Маршрут

  • 05:50

    Ежеднев

    МИРГОРОД ПЛТ

    • - 05:50

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 06:55 - 07:00

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:10 - 08:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:10 - 10:35

      НОВОМОСКОВСЬК ДН

    • 11:25 - 11:30

      ПЕРЕЩЕПИНЕ ДН

    • 12:15 - 12:20

      КРАСНОГРАД ХАР

    • 12:45 - 12:50

      КАРЛІВКА ПОЛ

    • 14:10 - 14:20

      ПОЛТАВА ПОЛ

    • 15:15 - 15:20

      РЕШЕТИЛІВКА ПЛТ

    • 15:45 - 15:50

      БІЛОЦЕРКІВКА ПЛТ

    • 16:20 - 16:25

      ВЕЛИКА БОГАЧКА ПОЛ

    • 17:00 -

      МИРГОРОД ПЛТ

  • 06:20

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 06:20

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 07:30 - 07:35

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:30 - 08:35

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:30 -

      ДНІПРО

  • 06:30

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • - 06:30

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 07:35 - 07:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:50 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 07:00

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • - 07:00

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 08:05 - 08:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 09:00 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 07:15

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:10 - 07:15

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:30 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 07:50

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 07:40 - 07:50

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:00 - 09:05

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 08:30

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:20 - 08:30

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:09 - 09:10

      ВИСОКЕ МИХ

    • 09:23 - 09:24

      ЛЮБИМІВКА МИХ

    • 09:29 - 09:30

      ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ ВАС

    • 09:39 - 09:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:40 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 08:50

    Ежеднев

    ПРИМОРСЬК АС

    • 08:45 - 08:50

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:20 - 09:25

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 10:20 -

      ПРИМОРСЬК АС

  • 08:55

    Ежеднев

    ОДЕСА

    • - 08:55

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 12:10 - 12:15

      КАХОВКА ХРС

    • 12:35 - 12:40

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 14:20 - 14:50

      ХЕРСОН ХРС

    • 16:10 - 16:15

      МИКОЛАЇВ

    • 17:26 - 17:27

      КРАСНЕ МИК

    • 17:56 - 18:00

      КОБЛЕВЕ МИК

    • 19:10 -

      ОДЕСА

  • 09:10

    Ежеднев

    ГЕНІЧЕСЬК ХРС

    • 09:05 - 09:10

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:40 - 09:45

      ЯКИМІВКА АС

    • 11:10 -

      ГЕНІЧЕСЬК ХРС

  • 09:10

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • - 09:10

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:54 - 09:55

      ПРИШИБ МХ

    • 10:05 - 10:10

      МИХАЙЛІВКА АС

    • 10:25 - 10:26

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 10:45 - 10:50

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:30 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 09:20

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 09:18 - 09:20

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 10:20 - 10:25

      ВАСИЛІВКА АС

    • 11:20 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 09:30

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 09:20 - 09:30

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 09:54 - 09:55

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 10:09 - 10:10

      ВОЛОДИМИРІВКА ПРЗ

    • 10:45 - 11:00

      ПРИМОРСЬК АС

    • 11:45 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 09:30

    Ежеднев

    ОРІХІВ АС

    • - 09:30

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 10:57 - 10:58

      МОЛОЧАНСЬК ТКМ

    • 11:02 - 11:03

      КУТУЗІВКА ТКМ

    • 10:55 - 11:00

      ТОКМАК АС

    • 11:24 - 11:25

      ЧЕРВОНОГІРКА ПОВ ТК

    • 11:29 - 11:30

      СОЛОДКА БАЛКА ТКМ

    • 11:34 - 11:35

      ІЛЬЧЕНКОВЕ ТКМ

    • 11:39 - 11:40

      НОВОПРОКОПІВКА ТК

    • 11:44 - 11:45

      РОБОТИНЕ ТКМ

    • 11:49 - 11:50

      НОВОДАНИЛІВКА ОР

    • 11:55 -

      ОРІХІВ АС

  • 10:15

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 10:00 - 10:15

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 11:35 - 11:40

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:35 - 12:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:20 -

      ДНІПРО

  • 11:05

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • - 11:05

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 12:05 - 12:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:00 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 11:20

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 11:15 - 11:20

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 12:15 - 12:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 13:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 12:30

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 12:20 - 12:30

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 14:40 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 12:50

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • - 12:50

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 13:09 - 13:10

      СЕМЕНІВКА МЕЛ

    • 13:14 - 13:15

      РІВНЕ МЕЛ

    • 13:17 - 13:18

      ПІВНІЧНЕ МЕЛ

    • 13:22 - 13:23

      ТЕРПІННЯ МЕЛ

    • 13:27 - 13:28

      ЗАРІЧНЕ МЕЛ

    • 13:32 - 13:33

      ТРАВНЕВЕ МЕЛ

    • 13:36 - 13:37

      ПРИЛУКІВКА МЕЛ

    • 13:40 - 13:41

      КАМЯНСЬКЕ МЕЛ

    • 13:43 - 13:44

      СВІТЛОДОЛИНСЬКЕ М

    • 13:49 - 13:50

      ЛЮБИМІВКА ТКМ

    • 13:52 - 13:53

      РИБАЛІВКА ТКМ

    • 13:57 - 13:58

      ДОЛИНА ТКМ

    • 14:01 - 14:02

      ЛЕВАДНЕ ТКМ

    • 14:05 - 14:06

      МОЛОЧАНСЬК ТКМ

    • 14:10 - 14:11

      КУТУЗІВКА ТКМ

    • 14:20 - 14:30

      ТОКМАК АС

    • 14:37 - 14:38

      ЧЕРВОНОГІРКА ТК

    • 14:44 - 14:45

      СОЛОДКА БАЛКА ТКМ

    • 14:49 - 14:50

      ІЛЬЧЕНКОВЕ ТКМ

    • 14:55 - 14:56

      НОВОПРОКОПІВКА ТК

    • 15:00 - 15:01

      РОБОТИНЕ ТКМ

    • 15:12 - 15:13

      НОВОДАНИЛІВКА ОР

    • 15:20 - 15:25

      ОРІХІВ АС

    • 15:55 - 16:00

      КОМИШУВАХА АС

    • 16:40 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 13:25

    Ежеднев

    БЕРДЯНСЬК АС

    • 13:15 - 13:25

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 13:55 - 14:00

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 14:14 - 14:15

      ВОЛОДИМИРІВКА ПРЗ

    • 14:50 - 14:55

      ПРИМОРСЬК АС

    • 15:40 -

      БЕРДЯНСЬК АС

  • 14:15

    Ежеднев

    ПРИМОРСЬК АС

    • 14:05 - 14:15

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 14:50 - 14:55

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 15:20 - 15:21

      БОТІЄВЕ ПРЗ

    • 15:35 - 15:37

      РАЙНІВКА ПРМ

    • 15:47 - 15:48

      ОРЛІВКА ПРМ

    • 15:58 - 15:59

      ІНЗІВКА ПРМ

    • 16:14 - 16:15

      ЛОЗУВАТКА ПРМ

    • 16:20 - 16:21

      Н.ОЛЕКСІЇВКА ПРМ

    • 16:26 - 16:27

      Н.ОЛЕКСІЇВКА ПОВ ПР

    • 16:45 -

      ПРИМОРСЬК АС

  • 14:50

    Ежеднев

    КИРИЛІВКА АС

    • 14:47 - 14:50

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 15:15 - 15:20

      ЯКИМІВКА АС

    • 16:20 -

      КИРИЛІВКА АС

  • 15:15

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • - 15:15

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 16:00 - 16:01

      ПРИШИБ МХ

    • 16:15 - 16:20

      МИХАЙЛІВКА АС

    • 16:33 - 16:34

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 16:45 - 16:50

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 17:30 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 15:20

    Ежеднев

    ХЕРСОН ХРС

    • - 15:20

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 16:55 - 17:00

      ІВАНІВКА ХРС

    • 18:20 - 18:35

      КАХОВКА ХРС

    • 19:00 - 19:05

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 20:30 -

      ХЕРСОН ХРС

  • 15:40

    Ежеднев

    КИРИЛІВКА АС

    • 15:30 - 15:40

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 16:10 - 16:15

      ЯКИМІВКА АС

    • 16:33 - 16:34

      МАЛА ТЕРНІВКА ЯКМ

    • 16:41 - 16:42

      ШЕЛЮГИ ЯК

    • 17:04 - 17:05

      ОХРІМІВКА ЯКМ

    • 17:13 - 17:14

      КОСИХ ЯК

    • 17:18 - 17:19

      ЛИМАНСЬКЕ ЯКМ

    • 17:35 -

      КИРИЛІВКА АС

  • 16:15

    Ежеднев

    НИЖНІ СЕРОГОЗИ ХРС

    • 16:05 - 16:15

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:15 - 18:20

      ІВАНІВКА ХРС

    • 18:50 -

      НИЖНІ СЕРОГОЗИ ХРС

  • 16:45

    Ежеднев

    ГЕНІЧЕСЬК ХРС

    • 16:35 - 16:45

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:35 -

      ГЕНІЧЕСЬК ХРС

  • 16:50

    Ежеднев

    СТЕПАНІВКА1 ПРЗ

    • 16:45 - 16:50

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 17:00 - 17:05

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-2

    • 17:40 - 17:45

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 17:52 - 17:53

      ТАВРІЙСЬКЕ ПЗ

    • 17:57 - 17:58

      ДІВНИНСЬКЕ ПРЗ

    • 18:01 - 18:02

      ГЕОРГІЇВКА ПЗ

    • 18:09 - 18:10

      Н.КОСТЯНТИНІВКА ПРЗ

    • 18:17 - 18:18

      ЧКАЛОВЕ ПЗ

    • 18:25 - 18:26

      МИРОНІВКА ПЗ

    • 18:30 -

      СТЕПАНІВКА1 ПРЗ

  • 17:00

    Ежеднев

    ОРІХІВ АС

    • - 17:00

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 17:56 - 17:57

      МОЛОЧАНСЬК ТКМ

    • 18:01 - 18:02

      КУТУЗІВКА ТКМ

    • 18:10 - 18:20

      ТОКМАК АС

    • 18:24 - 18:25

      ЧЕРВОНОГІРКА ПОВ ТК

    • 18:29 - 18:30

      СОЛОДКА БАЛКА ТКМ

    • 18:34 - 18:35

      ІЛЬЧЕНКОВЕ ТКМ

    • 18:39 - 18:40

      НОВОПРОКОПІВКА ТК

    • 18:49 - 18:50

      РОБОТИНЕ ТКМ

    • 18:54 - 18:55

      НОВОДАНИЛІВКА ОР

    • 19:05 -

      ОРІХІВ АС

  • 17:05

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 17:00 - 17:05

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:20 - 18:25

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:25 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 17:10

    Ежеднев

    КИРИЛІВКА АС

    • 17:05 - 17:10

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:25 -

      КИРИЛІВКА АС

  • 17:55

    Ежеднев

    МИКОЛАЇВКА 1 ПРЗ

    • 17:50 - 17:55

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 18:34 - 18:36

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 18:55 - 18:56

      НОВОВАСИЛІВКА ПРЗ

    • 19:01 - 19:02

      ФЕДОРІВКА ПРЗ

    • 19:14 - 19:15

      ВОЛОДИМИРІВКА ПРЗ

    • 19:21 - 19:22

      БОГДАНІВКА ПЗ

    • 19:26 - 19:27

      СТЕПАНІВКА 2 ПРЗ

    • 19:40 -

      МИКОЛАЇВКА 1 ПРЗ

  • 18:10

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 17:55 - 18:10

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 19:20 - 19:25

      ВАСИЛІВКА АС

    • 20:20 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 19:15

    Ежеднев

    КИРИЛІВКА АС

    • 19:11 - 19:15

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 20:25 -

      КИРИЛІВКА АС

  • 19:55

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 19:50 - 19:55

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 21:10 - 21:15

      ВАСИЛІВКА АС

    • 22:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 20:00

    Ежеднев

    ПРИМОРСЬК АС

    • 19:55 - 20:00

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 20:29 - 20:30

      ПРИАЗОВСЬКА АС

    • 20:43 - 20:44

      ВОЛОДИМИРІВКА ПРЗ

    • 21:30 -

      ПРИМОРСЬК АС

  • 20:05

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 20:00 - 20:05

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 22:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1