Енергодар АС

м. Енергодар, вул.Молодіжна, 12

+38 (061) 393 26 23

  • Відправлення

    Період

    Кінцева станція

    Маршрут

  • 05:20

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 05:20

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 06:07 - 06:10

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 06:29 - 06:30

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 06:45 - 06:50

      ВАСИЛІВКА АС

    • 07:35 - 07:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:05 -

      ДНІПРО

  • 06:00

    Через д

    МОСКВА ТЕПЛСТАН

    • - 06:00

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 06:25 - 06:35

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 07:10 - 07:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:10 - 08:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:15 - 10:30

      ДНІПРО

    • 14:15 - 14:20

      ХАРКІВ

    • 15:00 - 15:30

      ГОПТІВКА ПП

    • 17:35 - 17:40

      БЕЛГОРОД РОСІЯ

    • 18:40 - 18:45

      ОБОЯНЬ РОССИЯ

    • 20:25 - 20:30

      КУРСЬК РОС

    • 04:30 -

      МОСКВА ТЕПЛСТАН

  • 06:30

    Ежеднев

    ОДЕСА

    • - 07:15

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 07:50 - 08:00

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 08:35 - 08:45

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 09:20 - 09:25

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 10:20 - 10:30

      КАХОВКА ХРС

    • 10:50 - 11:20

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 13:00 - 13:15

      ХЕРСОН ХРС

    • 14:35 - 14:40

      МИКОЛАЇВ

    • 16:20 - 16:25

      КОБЛЕВЕ МИК

    • 17:30 -

      ОДЕСА

  • 07:20

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • - 07:20

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 07:32 - 07:33

      НОВОВОДЯНЕ ПОВ КД

    • 07:37 - 07:38

      ІВАНІВКА КД

    • 07:46 - 07:47

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 08:02 - 08:03

      БАЛКИ ВАС

    • 08:05 - 08:10

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 08:22 - 08:25

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 08:40 - 08:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:05 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 08:10

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • - 08:10

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 08:50 - 08:55

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:29 - 09:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:30 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 09:05

    Ежеднев

    КАХОВКА ХРС

    • 09:00 - 09:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:35 - 10:05

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 10:25 - 10:35

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 11:20 - 11:25

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 12:00 - 12:05

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 12:55 -

      КАХОВКА ХРС

  • 09:14

    Через д

    КИШИНІВ МОЛДОВА

    • 09:10 - 09:14

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:44 - 09:48

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 19:20 - 19:53

      МАЯКИ ТАМ УКР

    • 23:10 -

      КИШИНІВ МОЛДОВА

  • 09:14

    Через д

    КИШИНІВ МОЛДОВА

    • 09:10 - 09:14

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:44 - 09:48

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 10:01 - 10:06

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 12:10 - 12:15

      КАХОВКА ХРС

    • 12:25 - 12:30

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 14:00 - 14:15

      ХЕРСОН ХРС

    • 18:10 - 18:20

      ОДЕСА

    • 18:45 - 18:50

      ОДЕСА АЕРОПОРТ

    • 19:20 - 19:53

      МАЯКИ ТАМ УКР

    • 23:10 -

      КИШИНІВ МОЛДОВА

  • 09:20

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • - 09:20

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 10:24 - 10:25

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 10:48 - 10:50

      ВАСИЛІВКА АС

    • 11:50 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 09:35

    Ежеднев

    К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 09:30 - 09:35

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:54 - 09:55

      ДНІПРОВКА КД

    • 10:15 -

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

  • 09:40

    Ежеднев

    ГЮНІВКА ВБ

    • 09:35 - 09:40

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 10:15 - 10:18

      В.БІЛОЗЕРКА АС

    • 10:40 -

      ГЮНІВКА ВБ

  • 09:50

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • - 09:50

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 10:30 - 10:35

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:05 - 11:15

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:05 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 10:25

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • - 10:25

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 11:10 - 11:15

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:24 - 11:25

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 11:43 - 11:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:40 - 12:50

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:30 -

      ДНІПРО

  • 11:55

    Ежеднев

    ГЮНІВКА ВБ

    • 11:50 - 11:55

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:25 - 12:30

      В.БІЛОЗЕРКА АС

    • 12:45 -

      ГЮНІВКА ВБ

  • 11:55

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • - 11:55

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 13:05 - 13:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 14:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 12:05

    Через д

    ХЕРСОН ХРС

    • 12:00 - 12:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:17 - 12:18

      ДНІПРОВКА КД

    • 12:40 - 13:00

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 13:13 - 13:15

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 14:05 - 14:15

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 14:50 - 14:55

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 15:55 - 16:00

      КАХОВКА ХРС

    • 16:20 - 16:30

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 17:14 - 17:15

      ТЯГИНКА ХРС

    • 18:10 -

      ХЕРСОН ХРС

  • 12:05

    Через д

    ХЕРСОН ХРС

    • 11:55 - 12:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:17 - 12:18

      ДНІПРОВКА КД

    • 12:40 - 13:00

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 13:13 - 13:15

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 14:05 - 14:15

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 14:50 - 14:55

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 15:55 - 16:00

      КАХОВКА ХРС

    • 16:20 - 16:30

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 17:14 - 17:15

      ТЯГИНКА ХРС

    • 18:10 -

      ХЕРСОН ХРС

  • 12:25

    Ежеднев

    МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • - 12:25

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 13:05 - 13:10

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 13:22 - 13:23

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 13:35 - 13:40

      МИХАЙЛІВКА АС

    • 13:53 - 13:55

      ПРИШИБ МХ

    • 14:40 -

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

  • 13:35

    Ежеднев

    В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 13:25 - 13:35

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 14:05 - 14:10

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 14:25 -

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

  • 13:50

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • - 13:50

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 14:30 - 14:35

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 15:05 - 15:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 16:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 14:20

    Ежеднев

    ПЕТРОВСЬКЕ КД

    • 14:15 - 14:20

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 14:43 - 14:50

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 15:00 - 15:01

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 15:06 - 15:07

      ОЛЕКСІЇВКА 1 ЗУП КД

    • 15:12 - 15:13

      ІЛЬЇНКА ЗУП КД

    • 15:20 -

      ПЕТРОВСЬКЕ КД

  • 17:30

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • - 17:30

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 18:15 - 18:20

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 18:50 - 18:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:55 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 18:45

    Ежеднев

    ІЛЬЇНКА ЗУП КД

    • 18:40 - 18:45

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 19:03 - 19:04

      МІЧУРІНА КД

    • 19:09 - 19:10

      ВОДЯНЕ КД

    • 19:15 - 19:20

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 19:33 - 19:34

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 19:40 -

      ІЛЬЇНКА ЗУП КД

  • 20:05

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • - 20:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 20:20 - 20:21

      НОВОВОДЯНЕ ПОВ КД

    • 20:24 - 20:25

      ІВАНІВКА КД

    • 20:31 - 20:33

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 20:53 - 20:55

      БАЛКИ ВАС

    • 21:00 - 21:10

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 22:40 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 20:05

    Через д

    ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНА

    • 20:00 - 20:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 20:35 - 20:40

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 21:35 - 21:40

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 22:10 - 22:15

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 23:05 - 23:20

      КАХОВКА ХРС

    • 23:40 - 23:50

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 01:30 - 02:10

      ХЕРСОН ХРС

    • 03:30 - 03:35

      МИКОЛАЇВ

    • 05:14 - 05:15

      КОБЛЕВЕ МИК

    • 06:25 - 06:35

      ОДЕСА

    • 06:50 -

      ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНА