Дніпрорудне АС

м. Дніпрорудне , вул. Нижня, 58

+38 (061) 756 27 61

  • Відправлення

    Період

    Кінцева станція

    Маршрут

  • 06:10

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 06:07 - 06:10

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 06:29 - 06:30

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 06:45 - 06:50

      ВАСИЛІВКА АС

    • 07:35 - 07:40

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:05 -

      ДНІПРО

  • 06:35

    Через д

    МОСКВА ТЕПЛСТАН

    • 06:25 - 06:35

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 07:10 - 07:20

      ВАСИЛІВКА АС

    • 08:10 - 08:20

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:15 - 10:30

      ДНІПРО

    • 14:15 - 14:20

      ХАРКІВ 4

    • 15:00 - 15:30

      ГОПТІВКА ПП

    • 17:35 - 17:40

      БЕЛГОРОД РОСІЯ

    • 18:40 - 18:45

      ОБОЯНЬ РОССИЯ

    • 20:25 - 20:30

      КУРСЬК РОС

    • 04:30 -

      МОСКВА ТЕПЛСТАН

  • 07:45

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • 07:40 - 07:45

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 08:25 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 08:10

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:05 - 08:10

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 08:22 - 08:25

      ОРЛЯНСЬКЕ 1 ВАС

    • 08:40 - 08:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:05 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 08:20

    Ежеднев

    КАХОВКА ХРС

    • 08:15 - 08:20

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:00 - 09:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:35 - 10:05

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 10:25 - 10:35

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 11:20 - 11:25

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 12:00 - 12:05

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 12:55 -

      КАХОВКА ХРС

  • 08:30

    Через д

    КИШИНІВ МОЛДОВА

    • 08:24 - 08:30

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:10 - 09:14

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:44 - 09:48

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 19:20 - 19:53

      МАЯКИ ТАМ УКР

    • 23:10 -

      КИШИНІВ МОЛДОВА

  • 08:30

    Через д

    КИШИНІВ МОЛДОВА

    • 08:24 - 08:30

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:10 - 09:14

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:44 - 09:48

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 10:01 - 10:06

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 12:10 - 12:15

      КАХОВКА ХРС

    • 12:25 - 12:30

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 14:00 - 14:15

      ХЕРСОН ХРС

    • 18:10 - 18:20

      ОДЕСА

    • 18:45 - 18:50

      ОДЕСА АЕРОПОРТ

    • 19:20 - 19:53

      МАЯКИ ТАМ УКР

    • 23:10 -

      КИШИНІВ МОЛДОВА

  • 08:45

    Ежеднев

    К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 08:40 - 08:45

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:04 - 09:05

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 09:13 - 09:14

      ІВАНІВКА КД

    • 09:30 - 09:35

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:54 - 09:55

      ДНІПРОВКА КД

    • 10:15 -

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

  • 08:55

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 08:50 - 08:55

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:29 - 09:30

      ВАСИЛІВКА АС

    • 10:30 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 08:55

    Ежеднев

    ГЮНІВКА ВБ

    • 08:50 - 08:55

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:35 - 09:40

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 10:15 - 10:18

      В.БІЛОЗЕРКА АС

    • 10:40 -

      ГЮНІВКА ВБ

  • 09:40

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • 09:35 - 09:40

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 09:44 - 09:45

      БАЛКИ ВАС

    • 10:00 - 10:01

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 10:14 - 10:15

      НОВОВОДЯНЕ ПОВ КД

    • 10:25 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 10:35

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 10:30 - 10:35

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:05 - 11:15

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:05 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 10:50

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • 10:45 - 10:50

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:30 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 10:55

    Через д

    ХЕРСОН ХРС

    • 10:45 - 10:55

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:00 - 11:05

      БАЛКИ ВАС

    • 11:25 - 11:27

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 11:55 - 12:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:17 - 12:18

      ДНІПРОВКА КД

    • 12:40 - 13:00

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 13:13 - 13:15

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 14:05 - 14:15

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 14:50 - 14:55

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 15:50 - 16:00

      КАХОВКА ХРС

    • 16:20 - 16:30

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 17:14 - 17:15

      ТЯГИНКА ХРС

    • 18:10 -

      ХЕРСОН ХРС

  • 10:55

    Через д

    ХЕРСОН ХРС

    • 10:45 - 10:55

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:00 - 11:05

      БАЛКИ ВАС

    • 11:25 - 11:27

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 11:55 - 12:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:17 - 12:18

      ДНІПРОВКА КД

    • 12:40 - 13:00

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 13:13 - 13:15

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 14:05 - 14:15

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 14:50 - 14:55

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 15:50 - 16:00

      КАХОВКА ХРС

    • 16:20 - 16:30

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 17:14 - 17:15

      ТЯГИНКА ХРС

    • 18:10 -

      ХЕРСОН ХРС

  • 11:15

    Ежеднев

    ДНІПРО

    • 11:10 - 11:15

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:24 - 11:25

      ОРЛЯНСЬКЕ ВАС

    • 11:43 - 11:45

      ВАСИЛІВКА АС

    • 12:40 - 12:50

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:30 -

      ДНІПРО

  • 11:15

    Ежеднев

    ГЮНІВКА ВБ

    • 11:10 - 11:15

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 11:50 - 11:55

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 12:25 - 12:30

      В.БІЛОЗЕРКА АС

    • 12:45 -

      ГЮНІВКА ВБ

  • 12:40

    Ежеднев

    В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 12:35 - 12:40

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 13:25 - 13:35

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 14:05 - 14:10

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 14:25 -

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

  • 13:10

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • 13:05 - 13:10

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 13:13 - 13:15

      БАЛКИ ВАС

    • 13:33 - 13:34

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 13:42 - 13:43

      ІВАНІВКА КД

    • 13:47 - 13:48

      НОВОВОДЯНЕ ПОВ КД

    • 14:00 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 13:10

    Ежеднев

    МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

    • 13:05 - 13:10

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 13:22 - 13:23

      ОРЛЯНСЬКЕ 1 ВАС

    • 13:35 - 13:40

      МИХАЙЛІВКА АС

    • 13:53 - 13:55

      ПРИШИБ МХ

    • 14:40 -

      МЕЛІТОПОЛЬ АС-1

  • 13:20

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • 13:15 - 13:20

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 14:05 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 13:35

    Ежеднев

    ПЕТРОВСЬКЕ КД

    • 13:30 - 13:35

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 13:38 - 13:39

      БАЛКИ ВАС

    • 14:02 - 14:03

      НОВОВОДЯНЕ КД

    • 14:15 - 14:20

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 14:43 - 14:50

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 15:00 - 15:01

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 15:06 - 15:07

      ОЛЕКСІЇВКА 1 ЗУП КД

    • 15:12 - 15:13

      ІЛЬЇНКА ЗУП КД

    • 15:20 -

      ПЕТРОВСЬКЕ КД

  • 14:35

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 14:30 - 14:35

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 15:05 - 15:10

      ВАСИЛІВКА АС

    • 16:10 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 15:35

    Ежеднев

    ВЕРХНІЙ РОГАЧИК

    • 15:30 - 15:35

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 15:39 - 15:40

      БАЛКИ ВАС

    • 15:56 - 15:57

      БЛАГОВІЩЕНКА КД

    • 16:15 - 16:16

      ДНІПРОВКА КД

    • 16:35 - 16:40

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 16:56 - 16:57

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 17:11 - 17:12

      УШКАЛКА ХРС

    • 17:35 - 17:37

      ПЕРВОМАЇВКА ХРС

    • 18:05 -

      ВЕРХНІЙ РОГАЧИК

  • 15:50

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • 15:45 - 15:50

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 16:40 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 16:50

    Ежеднев

    ЕНЕРГОДАР АС

    • 16:45 - 16:50

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 17:30 -

      ЕНЕРГОДАР АС

  • 17:20

    Ежеднев

    ДОБРОВОЛЬЧЕСЬКЕ В

    • 17:15 - 17:20

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 17:36 - 17:37

      МАЛА БІЛОЗЕРКА2 ВЕ

    • 18:07 - 18:12

      ВЕСЕЛЕ АС

    • 18:33 - 18:34

      МЕНЧИКУРИ ВЕС

    • 18:44 - 18:45

      ЧКАЛОВЕ ВЕ

    • 19:05 -

      ДОБРОВОЛЬЧЕСЬКЕ В

  • 17:30

    Ежеднев

    В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 17:20 - 17:30

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 17:47 - 17:52

      НОВОДНІПРОВКА КД

    • 18:30 - 18:35

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 18:55 - 18:56

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 19:34 - 19:35

      ПЕРВОМАЇВКА ХРС

    • 19:59 - 20:00

      МАЛА ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 20:18 -

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

  • 17:50

    Ежеднев

    ІЛЬЇНКА ЗУП КД

    • 17:45 - 17:50

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 18:08 - 18:09

      НОВОДНІПРОВКА КД

    • 18:23 - 18:22

      ДНІПРОВКА КД

    • 18:40 - 18:45

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 19:03 - 19:04

      МІЧУРІНА КД

    • 19:09 - 19:10

      ВОДЯНЕ КД

    • 19:15 - 19:20

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 19:33 - 19:34

      В.ЗНАМ`ЯНКА КД

    • 19:40 -

      ІЛЬЇНКА ЗУП КД

  • 18:20

    Ежеднев

    ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

    • 18:15 - 18:20

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 18:50 - 18:55

      ВАСИЛІВКА АС

    • 19:55 -

      ЗАПОРІЖЖЯ АС-1

  • 19:15

    Через д

    ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНА

    • 19:10 - 19:15

      ДНІПРОРУДНЕ АС

    • 20:00 - 20:05

      ЕНЕРГОДАР АС

    • 20:35 - 20:40

      К-ДНІПРОВСЬКА АС

    • 21:35 - 21:40

      В.ЛЕПЕТИХА ХРС

    • 22:10 - 22:15

      ГОРНОСТАЇВКА ХРС

    • 23:05 - 23:20

      КАХОВКА ХРС

    • 23:40 - 23:50

      НОВА КАХОВКА ХРС

    • 01:30 - 02:10

      ХЕРСОН ХРС

    • 03:30 - 03:35

      МИКОЛАЇВ

    • 05:14 - 05:15

      КОБЛЕВЕ МИК

    • 06:25 - 06:35

      ОДЕСА

    • 06:50 -

      ОДЕСА ПРИВОКЗАЛЬНА