Історія створення

27 листопада 1997 року Наказом Регіонального відділення фонду державного майна України по Запорізькій області № 1789 Запорізьке обласне державне підприємство «Запоріжавтотранс» було перетворене у відкрите акціонерне товариство «Запоріжавтотранс». У відповідності до вимог закону України «Про акціонерні товариства» було прийнято рішення про зміну найменування відкритого акціонерного товариства на публічне акціонерне товариство «Запоріжавтотранс» - наказ № 35 від 14.06.2011 року. Рішенням загальних зборів акціонерів публічного акціонерного товариства «Запоріжавтотранс» затверджено нове найменування товариства у зв’язку зі зміною його типу на приватне акціонерне товариство «Запоріжавтотранс» - наказ № 9 від 27.04. 2017 року.

У структурі товариства 28 автобусних станцій, розташованих в усіх районних центрах Запорізької області ,через які обслуговується близько 557 маршрутів приміського, міжміського внутрішньообласного, міжміського міжобласного і міжнародного сполучень, на яких працює 880 автобусів. Основний склад працівників товариства, а їх 253, має стаж роботи у сфері автомобільного транспорту більше ніж 10 років і володіють високими професійними якостями. Колектив товариства стабільний і згуртований.

Наша мета

Приватне акціонерне товариство «Запоріжавтотранс» велику увагу приділяє культурі обслуговування, комфорту пасажирів на автостанціях, розширенню додаткових послуг для населення. Впровадження нових технологій, професійний підхід до вирішення всіх питань, злагоджена робота з партнерами, постійне розширення та підвищення рівня сервісу обслуговування населення – основні завдання підприємства, які воно втілює в життя.

Наша ціль

ПрАТ "Запоріжавтотранс" прагне зайняти лідируюче положення серед виробників автостанційних послуг України і підвищити туристичну привабливість Запорізького регіону.

Наш сервіс

Основним видом діяльності товариства ПрАТ "Запоріжавтотранс" є забезпечення продажу квитків на автобуси місцевого і транзитного формування до більшості пунктів автобусних сполучень в Україні та за кордон, надання автостаційних послуг, організація перевезення та зберігання багажу, сприяння розробці та реалізації цільових програм автомобільного транспорту, оптова, роздрібна торгівля, надання послуг з оренди, реклами, оздоровчі та інші послуги фізичним та юридичним особам.

Наші Сертифікати

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОЇ КОМАНДИ!

Хочете отримати перспективну і стабільну роботу, вдосконалити свої професійні навички та вміння, стати частиною дружного колективу - тоді ласкаво просимо до нас!

Відгуки наших клієнтів

Залиште ваш відгук

Поділіться вашим досвідом використання послуг «Запоріжавтотранс»