Часто задавані питання

Якщо у вас виникли якісь труднощі, будь ласка, прочитайте цю збірку поширених запитань. Якщо у Вас все ж залишились запитання - не соромтеся зв'язатися з нами.

Щоб подивитися розклад по автостанціях перейдіть через панель меню в розділ «Розклад автостанцій». Також можете скористатися головною формою пошуку. Вкажіть в рядку пошуку місто відправлення, місто прибуття, дату виїзду і кількість пасажирів і натисніть кнопку «Шукати квиток». Обробивши запит, сайт надасть вашій увазі розклад всіх доступних рейсів і вартість квитків.

Вкажіть в рядку пошуку місто відправлення, місто прибуття, дату виїзду і кількість пасажирів і натисніть кнопку «Шукати квиток». Виберіть відповідний вам рейс і заповніть дані про себе. На сайті Запоріжватотранс оплата автобусних квитків відбувається через систему LiqPay такими способами:
Банківської пластиковою карткою Visa / MasterCard
Приват24 (інтернет банкінг)

Оплативши послугу, квитки будуть доступні на сторінці подяки та відправлені на адресу електронної пошти, яку ви вказали при оформленні замовлення. Для посадки в автобус каитки потрібно обов'язково роздрукувати. Також в залежності від рейсу ви можете отримати обмінний ваучер, який потрібно буде обміняти на квиток в касі автостанції відправлення.

Адресу відправлення автобусу ви можете побачити в результатах пошуку на сайті, в розділ «Розклад автостанцій», а також адреса відправлення вказується на квитку.

Дату виїзду змінити не можна. Якщо у вас змінилися плани, і виїзд перенесли на інший день, вам потрібно здати квиток і придбати новий.

Відео-інструкція з пошуку та купівлі квитків

У Вас залишилися питання? Напишіть нам!

Або телефонуйте:

+38 (061) 239 55 44